Ату його, ату: ЗМІ таврують талібів за побиття батогом злодія

СВІТ
20.09.2021, 18:22
Ату його, ату: ЗМІ таврують талібів за побиття батогом злодія
Фото: APnews

Українцям через ЗМІ продовжують насаджувати викривлене сприйняття реальності.

Таліби прив'язали чоловіка до дорожнього знаку і публічно побили батогом перед будівлею Міністерства освіти в Кабулі через нібито крадіжку мобільного телефону.

Про це повідомляє APnews.

Зазначається, що за словами свідків інциденту, публічне побиття сталося на вихідних, 18-19 вересня, в столиці Афганістану Кабулі.

На кадрах видно, як чоловіка прив'язали до дорожнього знаку за допомогою мотузок і металевої труби, а потім били батогом. 

Стверджується, що незадовго до цього таліби звинуватили його в крадіжці телефону.

Слід зауважити, що матеріал подано в негативному стосовно дій талібів світлі. Зазвичай так само описують подібні дії талібів і багато європейських і американських ЗМІ.

Не виступаючи адвокатами доволі неоднозначного за своїми діями і ідеологією руху Талібан, слід все ж зауважити, що після того, як талібів “призначили новим глобальним злом” в США, наші ЗМІ подають інформацію щодо цього руху вкрай однобоко, незалежно від їх дій.

І, відповідно, сліпо підтримуються їх противники. 

Такі випадки як “печерне побиття злодія батогом”, вчинене талібами засуджуються. 

Хоча це і не виглядає морально злим вчинком.

А, наприклад, страти іновірців, а саме християн в Афганістані ще до приходу талібів до влади траплялися і не “засуджувалися”, а саме замовчувалися. 

Цікаво, що побиття батогом використовувалося в деяких цивілізованих європейських країнах аж до початку 2 світової війни і слугували альтернативою тюремному ув'язненню.

Також використовувалися громадські роботи, знову ж таки як метод перевиховання злочинця. 

Разом з тим, зауважимо, що аборти - вбивство не народжених дітей - давно сприймаються в “цивілізованому світі” як норма.

Тому можемо констатувати, що українцям через ЗМІ продовжують насаджувати викривлене сприйняття реальності, яке часом межує із шизофренією.
 

Читайте також:
Економіка
На Полтавщині було зареєстровано 7704 земельних угод
28 червня, 11:55
Війна
Зловмисники пишуть про податки та ядерну загрозу
21 червня, 13:43
Війна
Хроніка оборони України
29 травня, 09:05
Світ
Якби у серпні-вересні білоруський народ зміг скинути узурпатора Олександра Лукашенка, то війни в Україні вдалося уникнути б.
16 травня, 07:09
Війна
Після успіхів Сил оборони України у напрямку Старого Салтова, наші війська отримали надійний тил, тож їхня активність має помітно зрости.
04 травня, 12:40
Війна
Можливе некоректне відображення матеріалів на сайті "Останнього Бастіону"
07 квітня, 10:46