Аваков пов’язаний з незаконним видобутком золота – розслідування

ПОЛІТИКА
17 січня, 06:55

У схеми включений «гаманець» міністра Ігор Котвіцький.

Компанії, пов’язані з оточенням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, отримали право видобувати тантал та золото у Кіровоградській області з порушенням процедури.

Про це йдеться в розслідуванні програми «Схеми».

Фірми «Ліра Майн Мінералз» і «Таурус Інфініті» отримали від Держгеонадр спецдозволи на видобуток коштовних руд – у Клинцівському золотому родовищі та на ділянці танталових руд родовища Мостове.

Як виявили журналісти, ці компанії 1 та 3 липня 2019 року подали заявки на отримання спецдозволів без повного пакету документів зокрема, на момент подачі і реєстрації заяв у компаній не було звітів та висновків з оцінки впливу на довкілля та звітів про громадське обговорення.

Громадські обговорення ці компанії провели, але вже після подачі заявок, й до них залучили не всіх охочих місцевих мешканців.

Фірми «Таурус Інфініті» та «Ліра Майн Мінералз» через їхніх співзасновників Олександра Настенка та Віталія Якименка пов’язують з оточенням Авакова, зокрема з Ігорем Котвіцьким.

Окрім цього, які виявили «Схеми», син співзасновника «Ліра Майн Мінералз» і «Таурус Інфініті» Віталія Якименка Павло народний депутат від «Слуги народу», він входить до комітету з питань екологічної політики та природокористування. 

Читайте також:
Особисте збагачення можна прикривати не лише патріотизмом, але й турботою про довкілля.
21 січня, 10:15
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
17 січня, 11:25
Вадим Пристайко зазначив, що білорусам нічого не залишиться, як вбивати росіян у відповідь на можливу агресію.
18:10
Після сутички обидва чоловіки звернулися із заявами про спричинення тілесних ушкоджень до поліції.
17:31
У Кремлі переконані у дієвості ідеологічного впливу.
07:17
Ветерани російсько-української війни заповнили салон одного з маршрутних таксі, одночасно пред'являючи посвідчення учасника бойових дій.
вчора, 06:52