Аваков винним у тарифних мітингах зробив Геннадія Сікалова

ПОЛТАВА
16.01.2021, 12:29

Головреда "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова зробили винним в акціях непокори, які охопили усю країну.

Дев'ятнадцять процесуальних прокурорів прокуратури  Дніпропетровської області кинуто Ігорем Мустецою — заст.генерального прокурора на головреда "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова.

Аваков винним у тарифних мітингах зробив Геннадія Сікалова_1
Аваков винним у тарифних мітингах зробив Геннадія Сікалова_2
Аваков винним у тарифних мітингах зробив Геннадія Сікалова_3

До переслідування ОДНОГО головреда були залучені сотні працівників поліції Полтавської області, десятки процесуальних прокурорів, а коли це не допомогло, Іван Вагінський — очільник миколаївського ОЗГ перевертнів  у погонах, спромігся, усупереч чинному законодавству, усвідомлюючи особливу небезпеку у вчиненні ним, у складі групи, кримінальних злочинів, передбачених статтями 255, 189, 171, 191 ККУ, відновити! закінчене, згідно ст.290 досудове розслідування, якимось чином вмовити заст.генпрокурора змінити орган розслідування з гу нп у Полтавській області на гу нп у Дніпропетровській області, та оголосити Сікалова у розшук.

Аваков винним у тарифних мітингах зробив Геннадія Сікалова_4
Аваков винним у тарифних мітингах зробив Геннадія Сікалова_5

У розшук, мотивуючи тим, що "він переховується від слідства у себе вдома, у зв'язку з чим неможливо встановити місце його перебування"... 

Не домігшись бажаного (арешту) Сікалова, слуга психічнохворого Ківві Іван Вагінмський дав доручення нач.місьвідділу поліції Бейгулу скласти на Сікалова адмінпротокол, як на учасника мітингу на захист рішення уряду про зниження тарифів. 

Аваков винним у тарифних мітингах зробив Геннадія Сікалова_6

І у той час, коли Геннадій Сікалов здійснював свою журналістську діяльність, шпигуни Аагінського фільмували кожен його крок.

Як наслідок, приїзд групи космонавтів з 1 відділення поліції. З якою метою? Залякати незламного?

Космонавт з недійсним посвідченням
Космонавт з недійсним посвідченням

Останній Бастіон попереджає слугу психічнохворого Ківві Вагінського про неминучу кримінальну відповідальність за вчинені ним особливо тяжкі злочини, та нагадує цьому казковому персонажу, що покривання кримінальних злочинів з підпалу майна сім'ї журналіста, закінченому замаху на вбивство, вчинених членами бандитського угрупування психічнохворого на шизофренію Ківві, переслідується чинним ККУ.

Як і співучасть у цих злочинах.

До речі, не пане Вигінський, як там пройшов банкет з нагоди арешту вами Сікалова?

Про це вже незабаром

Гнап Нерушима

Ми переможемо

Читайте також:
Прослуховування, стеження, погрози та сфабрикована справа про наркотики
23 січня, 18:30
Українського режисера Євгена Лавренчука випустили зі слідчого ізолятора під домашній арешт
21 січня, 15:58
«Справу» Раїфа Февзієва розглядатиме російський військовий суд
17 січня, 17:57
Наперекір гучним заявам фінляндських урядовців і політиків, Гельсінкі лишається одним із небагатьох прислужників Москви на Заході.
17 січня, 07:42
Чеченські правозахисники звернулися з відкритим листом до Володимира Зеленського, вимагаючи захисту для політемігранта Алі Бакаєва.
11 січня, 12:34
Вихідці з Юдиного коліна, які святкували Хануку під час щорічних роковин Голодомору, продовжують насаджувати нам свій порядок денний.
04 січня, 11:24