Авіакатастрофа продемонструвала всьому світу слабкість Зеленського – Буткевич

ПОЛІТИКА
15.01.2020, 06:48
Авіакатастрофа продемонструвала всьому світу слабкість Зеленського – Буткевич

Події довкола авіакатастрофи засвідчили комунікаційний провал Банкової.

Про це йдеться в колонці журналіста Богдана Буткевича «Комунікаційна імпотенція Зеленського».

«Про комунікаційний провал Банкової та особисто президента Зеленського під час історії зі збиттям українського літака МАУ іранським ПВО не говорив тільки лінивий Як і про те, що з піарно-цинічної точки зору ця жахлива трагедія допомогла президенту зам’яти дуже незручну історію з його поїздкою до Оману. Яка цілком могла стати таким собі мальдівським кілером для рейтингу, як це сталося з попередником Зеленського», – йдеться в колонці.

«Мало того, що президент повертається до Києва понад півдоби. І не на державному літаку, що чітко доводить не державний характер його візиту до Оману. А далі починаються ось ці ігри в стилі Єрмака “вірю/не вірю”. І це при тому, що, за інформацією секретаря РНБО Олексія Данилова, дані про ракету була одразу відома вищому керівництву, інша версія в реальності, по суті, не розглядалася», – продовжує журналіст.

На думку Буткевича, поведінка Банкової стала додатковим чинником погіршення відносин України з Британією та США.

«Через страусину політику заступника голови Офіса президента Андрія Єрмака, який й курує міжнародний напрямок, заяви українських високопосадовців мало того, що суперечила одна одній, та ще й, по суті, виявляли недовіру до стратегічних партнерів України», – переконаний журналіст.

Володимир Зеленський, підсумовує Буткевич, «у цій історії не стільки переживав за людські життя, а за те, щоб його не використали у "брудних геополітичних ігрищах". Плюс просто не мав поруч компетентних осіб, які б могли пояснити йому, що тільки чіткі й рішучі дії поважають на міжнародній арені в таких випадках. А той, хто вічно боїться, що його використають, неодмінно й безжально буде використаний.  При чому з найбільшими втратами для самого себе як на зовнішній, так і на внутрішній аренах».

Читайте також:
Політика
Органи місцевого самоврядування більше не зобов'язані публікувати свої акти та відповідати на запити: прийнятий закон
26 березня, 17:32
Політика
Команда Володимира Зеленського прагне "миру за всяку ціну", а тому не цурається проводити підкилимні перемовини з країною-агресором.
28 січня, 06:51
Економіка
3,6% – рівно на стільки має зрости у поточному році валовий внутрішній продукт, спрогнозований урядом Дениса Шмигаля.
07 січня, 12:00
Політика
"Президент Голобородько" оточив себе некомпетентними дилетантами, котрі у разі широкомасштабної війни віддадуть Україну Кремлю.
27.12.2021, 13:57
Економіка
На жаль, у Постанові Кабміну Зеленського нічого не сказано про тарифи на повітря, яким дихають українці.
25.12.2021, 09:18