Автодор не здатен контролювати ситуацію на дорогах

ПОЛТАВА
29.12.2020, 10:55
Автодор не здатен контролювати ситуацію на дорогах

Ситуація на автошляхах Полтавщини

Вранці на автошляхах Полтавщини люди відчували себе як на ковзанці, адже при від'ємній температурі, дорожнє покриття замерзало.

Покриття на дорогах державного значення в межах Полтавської області, перетворилося на ковзанку, ожеледиця спостерігалася впродовж всього шляху, котрий довелося подолати журналістам Останнього Бастіону.

Ожеледиця на автошляхах Полтавщини
Ожеледиця на автошляхах Полтавщини

Ми не помітили виконання робіт з обробки дорожнього покриття протиожеледними матеріалами. На дорогах Полтавщини немає жодної одиниці спецтехніки.

Ожеледиця на автошляхах Полтавщини
Ожеледиця на автошляхах Полтавщини

Сьогодні зранку на дорогах області сталося безліч аварій, люди зазнали збитків через недбалість чиновників і їхню постійну неготовність та невчасне реагування на примхи погоди. 

Громадянам це все вже стало набридати. Ми постійно спостерігаємо за звітами Служби автомобільних доріг у Полтавській області, де вони розповідають про кількість "механізмів та людей" залучених до розчищення кількасот кілометрів доріг.

Але насправді люди не сліпі барани та здатні помітити що відбувається навколо них. 

І як після цього довіряти чиновникам ? Щороку ми маємо ідентичні проблеми, не зважаючи на те, що бюджети на забезпечення доріг в належному стані, ростуть в геометричній прогресії.

Хотілося б задати владі питання : чи не побачимо ми згодом одкровень від нових Альбертів Уварових ? 

Ми звертаємося до обласних чиновників з пропозицією : якщо ви не здатні забезпечити належний стан дорожного покриття на дорогах Полтавщини, віддайте обслуговування доріг Турецькому ОНУРу, щоб водії були впевнені у власній безпеці та не боялися виїжджати з дому.

Закликаємо громадян бути обережними, не перевищуйте дозволену швидкість, дотримуватися інтервалу руху та без нагальної потреби не вирушати в дорогу до стабілізації ситуації.

Читайте також:
Чиновники Автодору тримають людей за сліпих баранів
16.11.2020, 10:05
Лариса Гольник — «суддя-викривач», актриса, телезірка, коментатор...
26 січня, 11:26
Поліція слідкує за журналістами "Останнього Бастіону".
22 січня, 11:24
ТУ ДБР у місті Полтаві засекретило справу про підпал автівки головного редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова
18 січня, 14:27
Другий тиждень підряд українська газотранспортна система у центрі уваги громадськості.
16 січня, 15:34
Головреда "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова зробили винним в акціях непокори, які охопили усю країну.
16 січня, 12:29