На вулицях Полтави замість маршруток працюватимуть гондольєри

ПОЛТАВА
12.02.2022, 09:12
На вулицях Полтави замість маршруток працюватимуть гондольєри

Колиска української літературної мови, мала́ батьківщина Івана Котляревського, наче Венеція поступово йде під воду.

Відповідні світлини на своїй Facebook-сторінці виклав депутат Полтавської міської ради від партії "Європейська солідарність" Олександр Івахов.

Опозиційний політик закликав жителів громади, виходячи з дому, неодмінно брати з собою плавучі засоби, приміром – надувні гумові човни.

«Роками, довгими роками наша Полтава пливе. Пливе вона після сильних дощів, пливе й під час зимового потепління. Наглядний приклад – пішохідний перехід після Алеї Слави. Частина дороги стоїть у воді, люди змушені обходити водойму по дорозі. З іншої сторони, стикаємося з тим, що навіть відремонтовані об'єкти у нас не хочуть робити нормально. Про те, що робляться водостоки та взагалі доріжки мають бути вище рівня землі у нас, певно, не знають», – зазначив Олександр Івахов.

Сніг тане, а вулиці тонуть
Сніг тане, ллють дощі, а вулиці – тонуть
На вулицях Полтави замість маршруток працюватимуть гондольєри_3

Відтак цілком імовірно, що невдовзі на вулицях Полтави замість маршруток, в яких постійно відпадають колеса, міська влада запустить гондоли з гондольєрами, щоби показово задобрити лохторат.

Дарма, що за всі ці "комунальні послуги" та "покращення благоустрою" вкотре заплатять пересічні, доброчесні мешканці обласного центру з власних кишень.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", так звана "духовна столиця" України на березі Ворскли тоне від неприбраного снігу, який розтає.

P.S. У зв'язку з вищенаведеними фактами пропонуємо полтавському міському голові Олександру Мамаю прослухати тематичну пісню, бажано – на повторі:

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Як і очікувалося, віхола вкрила снігом основні регіональні автошляхи та вулиці обласного центру. Будьте обережні, заметіль досі триває!
27.11.2023, 12:16
Війна
Ракетні системи залпового вогню російського окупаційно-терористичного контингенту продовжують вибухати "за загадкових обставин".
28.10.2022, 07:34
Полтава
Зимова негода, що охопила Полтавську область під час новорічних свят, не вплинула на незадовільну роботу комунальників.
10.01.2022, 13:22
Полтава
На околиці села Пришиб неподалік Шишак водій мопеду "ИЖ Планета" не впорався з керуванням, зіткнувшися із деревом.
09.09.2021, 13:07
Полтава
На жвавому перехресті вулиць Миру і Добровольського у Горішніх Плавнях сталася дорожньо-транспортна подія.
25.08.2021, 13:04
Світ
Подивіться на цей радянський “буханець” замість сучасного авто.
08.04.2021, 22:38