Азербайджан надасть Україні керовані авіабомби QFAB-250 LG для Су-25

ВІЙНА
02.08.2022, 15:27
Азербайджан надасть Україні керовані авіабомби QFAB-250 LG для Су-25

Кремль лютує

Підтримка Азербайджаном України у війні з московією може бути набагато серйознішою, ніж повідомляється офіційно. Попередньо, Баку постачає Києву керовані авіабомби QFAB-250 LG.

QFAB-250 LG призначена для використання штурмовиками "Су-25". Азербайджан активно застосовував ці бомби в ході останньої війни за Карабах. Вони дозволяють вражати цілі на дистанції до 12 кілометрів від точки скидання з відхиленням лише до 10 метрів, тобто йдеться про високоточне озброєння.

Азербайджан надасть Україні керовані авіабомби QFAB-250 LG для Су-25_1

За допомогою даних бомб українська авіація мала можливість виконувати бойові операції, перебуваючи при цьому поза зоною ураження російських ПЗРК та ЗРК малої дальності.

Цей фугасний боєприпас із лазерним наведенням загальною вагою 270 кг QFAB-250 LG - одна з останніх спільних розробок Азербайджану та Туреччини. За замовчуванням він використовується штурмовиками Су-25, але може застосовуватися і іншими радянськими літаками.

Наведення та цілевказівка може здійснюватися за допомогою ударного безпілотника Bayraktar TB2, який є на озброєнні української армії.

Читайте також:
Світ
П’ять британських підводних човнів класу Astute потребують технічного обслуговування або ремонту.
08 червня, 08:15
Світ
Для самої Японії ця затримка є великим ударом.
24 травня, 16:24
Війна
В'єтнамська армія провела випробування експериментального морського дрона-камікадзе дуже скромних розмірів.
19 травня, 12:21
Політика
Уряд Німеччини намагається переконати адміністрацію президента США погодитися на продаж ракетних комплексів Tomahawk.
10 травня, 08:45
Світ
Туреччина показала «Повелителя блискавок».
06 травня, 12:03
Війна
Навантаження на оборонно-промисловий комплекс США суттєво зросла після початку війни в Ірані.
17 квітня, 09:03