Азербайджанці Ірану вийшли на масові вуличні протести

СВІТ
22.07.2021, 10:23
Азербайджанці Ірану вийшли на масові вуличні протести
Фото: YouTube

Етнічне азербайджанське населення Ісламської Республіки Іран підтримало тисячі мітинґарів з інших реґіонів.

Вони вимагають від влади цієї близькосхідної країни забезпечити громадян водою, якої нині бракує.

Відповідні фото- та відеоматеріали оприлюднюють мешканці міста Тебріз на платформі Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Причиною масштабних протестів і народного невдоволення є найбільша за десятиліття водна криза, викликана відсутністю опадів і жорстким державним реґулюванням життєво важливого ресурсу.

З метою не допустити анархії влада країни направила до Тебрізу та сусідніх із ним азербайджанських міст Північно-Західного Ірану військові підрозділи; поліція ж уникає сутичок із протестувальниками.

Наразі відомо, що на суботу, 24 липня, по всій країні оголошено загальнонаціональну стихійну демонстрацію проти режиму аятоли Алі Хаменеї та його "ручного" президента.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у кількох іранських містах включно з Тегераном не перший тиждень вирують протести, викликані так званими "віяловими відімкненнями" електрики.

Читайте також:
Світ
Речник путіна Дмитро Пєсков заявив, що президент США запросив путіна до «Ради миру», яка контролюватиме відбудову Сектору Гази.
19 січня, 12:05
Світ
Ймовірність американського удару по Ірану зросте після посилення авіаносної групи США.
17 січня, 09:00
Світ
Продовження місії порушує плани моряків, впливає на їхнє особисте життя та створює проблеми з обслуговуванням кораблів.
15 січня, 18:58
Спорт
У адміністрації США зараз зважують різні варіанти реагування на події в Ірані.
15 січня, 17:15
Світ
Це найбільша на Близькому Сході база США, на якій розміщено понад 10 тисяч військових.
15 січня, 10:11
Світ
Британське посольство в Тегерані тимчасово закрили.
15 січня, 07:24