Азербайджанці Ірану вийшли на масові вуличні протести

СВІТ
22 липня, 10:23
Азербайджанці Ірану вийшли на масові вуличні протести
Фото: YouTube

Етнічне азербайджанське населення Ісламської Республіки Іран підтримало тисячі мітинґарів з інших реґіонів.

Вони вимагають від влади цієї близькосхідної країни забезпечити громадян водою, якої нині бракує.

Відповідні фото- та відеоматеріали оприлюднюють мешканці міста Тебріз на платформі Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Причиною масштабних протестів і народного невдоволення є найбільша за десятиліття водна криза, викликана відсутністю опадів і жорстким державним реґулюванням життєво важливого ресурсу.

З метою не допустити анархії влада країни направила до Тебрізу та сусідніх із ним азербайджанських міст Північно-Західного Ірану військові підрозділи; поліція ж уникає сутичок із протестувальниками.

Наразі відомо, що на суботу, 24 липня, по всій країні оголошено загальнонаціональну стихійну демонстрацію проти режиму аятоли Алі Хаменеї та його "ручного" президента.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у кількох іранських містах включно з Тегераном не перший тиждень вирують протести, викликані так званими "віяловими відімкненнями" електрики.

Читайте також:
На території провінцій Хузестан, Ілам, Лурестан і Ісфаґан тривають масові арешти невдоволених режимом аятол громадян, серед них є жінки.
29 липня, 09:44
Близькосхідна країна Ліван переживає одну з найважчих у своїй історії соціально-економічних криз.
24 липня, 16:45
Президент Туреччини знаходиться з кількаденним робочим візитом на території самопроголошеної Турецької Республіки Північного Кіпру.
21 липня, 11:43
На Міжнародний аеропорт міста Ербіль в іракському Курдистані скоєно терористичну атаку; під вогнем опинилися американські війська.
07 липня, 10:36
У кількох іранських містах включно з Тегераном вже другу добу не вщухають протести, викликані так званими "віяловими відімкненнями".
06 липня, 08:12
Військово-повітряні сили Ізраїлю здійснили бомбардування промислового об'єкта з виробництва зброї для руху "ХАМАС".
02 липня, 12:16