Азербайджанці Ірану вийшли на масові вуличні протести

СВІТ
22.07.2021, 10:23
Азербайджанці Ірану вийшли на масові вуличні протести
Фото: YouTube

Етнічне азербайджанське населення Ісламської Республіки Іран підтримало тисячі мітинґарів з інших реґіонів.

Вони вимагають від влади цієї близькосхідної країни забезпечити громадян водою, якої нині бракує.

Відповідні фото- та відеоматеріали оприлюднюють мешканці міста Тебріз на платформі Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Причиною масштабних протестів і народного невдоволення є найбільша за десятиліття водна криза, викликана відсутністю опадів і жорстким державним реґулюванням життєво важливого ресурсу.

З метою не допустити анархії влада країни направила до Тебрізу та сусідніх із ним азербайджанських міст Північно-Західного Ірану військові підрозділи; поліція ж уникає сутичок із протестувальниками.

Наразі відомо, що на суботу, 24 липня, по всій країні оголошено загальнонаціональну стихійну демонстрацію проти режиму аятоли Алі Хаменеї та його "ручного" президента.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у кількох іранських містах включно з Тегераном не перший тиждень вирують протести, викликані так званими "віяловими відімкненнями" електрики.

Читайте також:
Світ
Армія оборони Держави Ізраїль (відома, як ЦАХАЛ) завдала ракетного удару по підприємству військової промисловості на околиці Дамаску.
23 липня, 07:51
Світ
Днями під час візиту російського диктатора Владіміра Путіна до Тегерану Кремлю вдалося досягти одного з найбільших дипломатичних успіхів.
21 липня, 17:54
Світ
США будуть працювати в регіоні та допомагати країнам протистояти впливу Ірану, росії та Китаю
17 липня, 11:18
Світ
Путінські друзі з чинного уряду Ізраїлю провокують новий конфлікт із мусульманами-палестинцями, за яких нікому вступитися.
29 травня, 20:47
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34
Світ
Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.
09 травня, 09:12