Іранці звинуватили аятолу Хаменеї в економічній кризі

СВІТ
06 липня, 08:12
Знимка ілюстративна
Знимка ілюстративна

У кількох іранських містах включно з Тегераном вже другу добу не вщухають протести, викликані так званими "віяловими відімкненнями".

Обурені люди викладають у Twitter відповідні відеоролики, закликаючи співгромадян приєднуватися до стихійних мітинґів, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За словами протестувальників, влада країни під проводом аятоли Алі Хаменеї, переслідуючи власні ґеополітичні амбіції, забула про внутрішні проблеми: пандемію коронавірусу, зростання рівня бідності та безробіття, нестабільність енерґосистеми.

В останні тижні у Тегерані та ще кількох містах спостерігалися перебої в електромережі та навіть довготривалі відключення електроенерґії, що призвело до порушень у роботі громадського транспорту, медичних і освітньо-навчальних закладів.

На одному з оприлюднених у соціальній мережі відео чутно, як люди скандують гасла – "Смерть Хаменеї!", "Смерть диктатору!" – вимагаючи від аятоли не іґнорувати наявні проблеми в країні.

У правоохоронних органах Ірану вже звернули увагу на протести, пообіцявши "розібратися з їх учасниками та притягнути до відповідальності тих, хто закликав до вбивства верховного лідера".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", мешканці сусіднього Туркменістану попри закриті кордони тікають із країни хто куди через зростаючу соціально-економічну кризу.

Читайте також:
Законний уряд Ємену занепокоєний безпорадністю міжнародної спільноти перед хуситами, яким усіляко допомагає Іран.
30 листопада, 14:25
Вихідці з Юдиного коліна продовжують утискати права і свободи непокірних палестинців, зокрема й сфері релігії.
29 листопада, 09:44
Турецький вертоліт в останній момент ухилився від ПТУРу
22 листопада, 16:19
9 бійців іранського Корпусу вартових ісламської революції загинули у бою з морськими котиками США неподалік іракської Басри.
22 листопада, 16:01
Міністри новосформованого уряду Держави Ізраїль продовжують окупаційному політку своїх попередників на теренах Палестини.
03 листопада, 12:07
Жителі єменського регіону Аль-Абдія опинилися у вкрай скрутному становищі через безперебійний наступ повстанців-хуситів.
29 жовтня, 09:07