Іранці звинуватили аятолу Хаменеї в економічній кризі

СВІТ
06.07.2021, 08:12
Знимка ілюстративна
Знимка ілюстративна

У кількох іранських містах включно з Тегераном вже другу добу не вщухають протести, викликані так званими "віяловими відімкненнями".

Обурені люди викладають у Twitter відповідні відеоролики, закликаючи співгромадян приєднуватися до стихійних мітинґів, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За словами протестувальників, влада країни під проводом аятоли Алі Хаменеї, переслідуючи власні ґеополітичні амбіції, забула про внутрішні проблеми: пандемію коронавірусу, зростання рівня бідності та безробіття, нестабільність енерґосистеми.

В останні тижні у Тегерані та ще кількох містах спостерігалися перебої в електромережі та навіть довготривалі відключення електроенерґії, що призвело до порушень у роботі громадського транспорту, медичних і освітньо-навчальних закладів.

На одному з оприлюднених у соціальній мережі відео чутно, як люди скандують гасла – "Смерть Хаменеї!", "Смерть диктатору!" – вимагаючи від аятоли не іґнорувати наявні проблеми в країні.

У правоохоронних органах Ірану вже звернули увагу на протести, пообіцявши "розібратися з їх учасниками та притягнути до відповідальності тих, хто закликав до вбивства верховного лідера".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", мешканці сусіднього Туркменістану попри закриті кордони тікають із країни хто куди через зростаючу соціально-економічну кризу.

Читайте також:
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
вчора, 20:34
Світ
Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.
09 травня, 09:12
Світ
Російська федерація вимушена повністю оголити близькосхідний (південний) фланг, аби здобути хоч якусь, навіть Піррову, перемогу в Україні.
07 травня, 22:46
Світ
У підконтрольній протурецьким сирійським повстанцям провінції Ідліб розгорнули сучасні містечка для розселення мігрантів.
05 травня, 08:58
Світ
Упродовж 11-річної війни карателі російсько-іранського диктатора-маріонетки Башара аль-Асада вбивали по 1000 опозиціонерів на рік.
15 квітня, 08:02
Війна
У зв'язку з тим, що російська орда зазнає величезних втрат серед особового складу, країна-агресор продовжує шукати нових найманців.
27 березня, 22:51