Байден схвалив «невеликий військовий наступ» РФ на Україну, – Nordic West Office

СВІТ
22 січня, 11:36
Байден схвалив «невеликий військовий наступ» РФ на Україну, – Nordic West Office

Адміністрація 46-го американського президента намагається запобігти не війні як такій, а лише завадити повномасштабній окупації України.

Таку думку в етері фінського телеканалу "Yle 1" висловив керівник аналітичного центру "Nordic West Office" Ристо Пентіля, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Авторитетний у Фінляндії експерт із питань безпеки та оборони переконаний, Джозеф Байден фактично схвалив "невеликий наступ" військових підрозділів РФ на Україну.

«Гадаю, що у Кремлі вже витлумачили останні коментарі американського президента як своєрідне "зелене світло" на невелике вторгнення в Україну. По суті Байден дозволив провести Путіну локальну операцію. Тобто, у Білому домі прямо визнали: невелика військова агресія РФ матиме такі ж невеликі наслідки, або не матиме їх взагалі. При цьому Росія може зрозуміти це так, що вторгнення на 10-20 кілометрів углиб України є цілком допустимим, якщо не доходити до великих міст, скажімо Харкова чи Маріуполя», – зазначив Ристо Пентіля.

Керівник аналітичного центру "Nordic West Office" стверджує, що Вашинґтон посилає недвозначні сигнали Москві, аби російські війська за всяку ціну утрималися від розгортання широкомасштабної війни.

«Мета Білого дому полягає в тому, що вони бачитимуть і попереджатимуть своїх українських партнерів про застосування надмірної військової сили з боку РФ. Але водночас намагатимуться стримати російську агресію і зробити так, аби вона була мінімальною для всіх», – підсумував Ристо Пенттіля.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями американський підводний човен пришвартувався в одному з портів Норвегії задля нагляду за діями Кремля в Арктиці.

Читайте також:
Світ
Диктаторський режим Олександра Лукашенка не здатен здійснювати самостійні рішення, адже Мінськом напряму керує Москва.
10 травня, 19:12
Світ
БПЛА було знайдено за 100 кілометрів на південь від українського кордону
14 березня, 20:25
Війна
Об’єднані сили контролюють ситуацію та адекватно реагують на потенційні загрози з боку орди
22 лютого, 19:03
Політика
Верховна Рада України негайно мусить звернутися до іноземних парламентів і міжнародних парламентських асамблей, вимагаючи санкцій.
22 лютого, 09:24
Війна
Агресори в цьому мають величезний досвід набутий роками
21 лютого, 10:07
Війна
Станом на 11 годину поточної доби московити 25 разів порушили режим припинення вогню
19 лютого, 15:47