Американський підводний човен пришвартувався у Норвегії

СВІТ
15.01.2022, 08:59
Американський підводний човен пришвартувався у Норвегії
Фото: ForsvaretsForum

Попри словесні погрози РФ, ні США, ні НАТО не планують іти на поступки агресору, а тому готуються до тривалого протистояння з ним.

Свідченням є прибуття підводного човна USS Washington (SSN-787) у норвезьке Тромсьо, інформує агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Norsk Rikskringkasting".

Міністр оборони скандинавського королівства Одд Еноксен наголосив, вказане місто є одним із двох портів, куди регулярно заходять атомні підводні човни країн-членів НАТО для зміцнення безпеки північного флангу.

«На мою думку, нинішні дії РФ роблять світ небезпечним. Саме тому Норвегія спільно зі США проводить різні військові навчання у рамках Північноатлантичного альянсу. Ми не хочемо опинитись у ще більш небезпечному становищі, як це сталося з Україною. Агресор має розуміти, щó з ним буде, коли він усе ж перетне межу», – прокоментував ситуацію очільник норвезького оборонного відомства.

При цьому Одд Еноксен не уточнив, як довго підводний човен типу "Вірджинія" III серії (названий на честь американського штату Вашинґтон – прим. ред.) перебуватиме у територіальних водах Норвегії та яка мета його прибуття.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що напередодні нового року у Туреччині почали збирати корпус корвету "Ada" для потреб ВМС ЗС України.

Читайте також:
Життя
Загадкову подію, яка сталася у провінційному містечку Брандьо розслідують як правоохоронці, так і незалежні екологи.
20.06.2023, 18:14
Світ
Бойовий дракар середньовічних скандинавських воїнів був захований усередині кургану Салгушгауґен на околиці міста Кармьой.
30.04.2023, 16:48
Світ
Попри перебування у складі Північноатлантичного альянсу скандинавська монархія грає з вогнем, дозволяючи громадянам РФ перетинати кордон.
30.09.2022, 09:18
Світ
11 вересня у Шведському королівстві відбулися парламентські вибори, переконливу перемогу на яких здобула коаліція націоналістів.
18.09.2022, 09:37
Економіка
Посеред Балтійського моря спорудять штучний острів, який стане сполучною ланкою між рядом так званих вітрових станцій.
31.08.2022, 20:54
Світ
У шведській оборонній політиці настали великі зміни; нейтралітет країни більше не у пріоритеті через новітню російсько-китайську загрозу.
30.09.2021, 11:14