Байден знову заговорив про необхідність “стабільних стосунків” з РФ

СВІТ
19 квітня, 17:25
Байден знову заговорив про необхідність “стабільних стосунків” з РФ
Фото: dw.com

Нова американська влада не збирається воювати з Путіним.

США не прагнуть починати новий цикл ескалації і конфлікту з Росією. 

Про це заявив президент США Джо Байден, передає офіційний російськомовний  Твіттер-канал Держдепу США.

“Ми хочемо стабільних, передбачуваних відносин”, – сказав Байден.

Можна констатувати, що передвиборчі гасла Байдена на кшталт: коли я стану президентом США, тиранії Путіна прийде кінець… залишаються лише передвиборчими гаслами, розрахованими на невибагливого американського виборця.

Водночас ракетні есмінці США USS Donald Cook (DDG-75) та USS Roosevelt (DDG-80) знову вийшли з бази на острові Крит в напрямку Чорного моря.

Про це повідомив головний редактор BlackSeaNews, керівник проєкту Інституту Чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко у Facebook.

Моніторингова група BlackSeaNews та Інституту Чорноморських стратегічних досліджень повідомляє, що обидва американські ракетні есмінці USS Donald Cook (DDG-75) та USS Roosevelt (DDG-80),  знову вийшли з бази на острові Крит в напрямку чорноморських проток.

Як видно з повідомлення експертів, кораблі промайнули Афіни та рухаються на північ.

Згідно з конвенцією Монтре, військові кораблі третіх держав не можуть перебувати Чорному морі понад 21 добу. Відтак, якщо 19 квітня есмінці перетнуть Босфор - зможуть залишатися у Чорному морі до 10 травня.

Байден знову заговорив про необхідність “стабільних стосунків” з РФ_1

Читайте також:
А тепер виважено і не поспішаючи спускаємося з гори ...
08 травня, 16:55
Володимир Зеленський, Ґітанас Науседа, Еґілс Левітс ​і Керсті Кал'юлайд ​візьмуть участь у святкуванні польського Дня Конституції.
03 травня, 09:42
Посольство США на Росії рекомендує співвітчизникам, у яких закінчується термін дії російської візи, покинути країну до 15 червня.
30 квітня, 19:12
Раніше суданці відмовилися від будівництва російської військової бази.
29 квітня, 18:25
Ручний путінський урядовець знову подав голос, аби заявити про готовність Кремля до чергового протистояння з "клятим Заходом".
27 квітня, 09:18
Вона порадила послу впасти на коліна перед українським народом, який його одноплемінники знищували, а тепер намагаються перетворити у рабів.
26 квітня, 21:05