Байден зрадив Україну на прохання Керрі та Лаврова, — Піонтковський

СВІТ
23.07.2021, 10:07
Байден зрадив Україну на прохання Керрі та Лаврова, — Піонтковський

46-й президент США буде ламати через коліно незгодних зі своєю ґеополітичною лінією, зокрема й щодо здачі України путінському режиму.

Таку думку в етері "24 Каналу" висловив відомий російський політолоґ Андрєй Піонтковський, який тривалий час проживає у Вашинґтоні, передає аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, Білий дім і Кремль домовилися "полюбовно" щодо українського питання на нещодавній зустрічі Джозефа Байдена і Владіміра Путіна; зараз же відбувається фактична реалізація узгоджених дій.

«На тепер іде системна зрада України Заходом. Ви знаєте, для вашої країни вимальовується доволі моторошна картина. Адже відомо, що курс Байдена на стійке передбачуване відношення з Росією лобіює ніхто інший як найвірніший аґент Кремля у США — демократ Джон Керрі. До речі, він нещодавно повернувся з Москви, отримавши там найсвіжіші інструкції особисто від свого патрона Лаврова. Що я бачу у цій ситуації, яка склалася, так це те, що Конґрес США може і буде намагатися не допустити зради, висловлюючи двопалатну і двопартійну підтримку Україні, спершися на дружні міжпарламентські відносини з Верховною Радою», — прокоментував ситуацію Андрєй Піонтковський.

Відомий російський політолоґ додає, що нову угоду між Москвою і Вашинґтоном цілком реально зірвати, мобілізувавши народних обранців США й України на спільну боротьбу з путінським загарбницьким планом.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Андрєй Піонтковський також встиг напророчити очільнику МЗС РФ Сєргєю Лаврову долю Йоахіма фон Ріббентропа.

Читайте також:
Світ
Роками фінляндські чиновники дозволяли багатіям із країни-агресорки купувати нерухомість на своїй території. Нині від них одні проблеми.
24 вересня, 17:22
Політика
Глобальний порядок денний ігнорує російський геноцид української нації. "Сильним світу цього" важливіші власні кишені та інтереси.
14 вересня, 21:12
Політика
Делегація із комуністичного Китаю нещодавно завітала до Херсонеського історико-археологічного музею-заповідника у Севастополі.
13 вересня, 20:03
Політика
Ідейний лівак із Портуґалії товариш Антоніу Ґутерриш відпрацьовує російську і китайську зарплатню, бо ці режими йому світоглядно ближчі.
13 вересня, 19:15
Політика
Найприкріше, що фахівці у галузі постсовєцького простору досі розглядають Україну за бунтівну частину вигаданої "російської цивілізації".
07 вересня, 19:47
Політика
Найбільше і найчастіше агентів комуністичного китайського режиму цікавлять американські стратегічні та військові об'єкти.
05 вересня, 17:53