Байден зрадив Україну на прохання Керрі та Лаврова, — Піонтковський

СВІТ
23.07.2021, 10:07
Байден зрадив Україну на прохання Керрі та Лаврова, — Піонтковський

46-й президент США буде ламати через коліно незгодних зі своєю ґеополітичною лінією, зокрема й щодо здачі України путінському режиму.

Таку думку в етері "24 Каналу" висловив відомий російський політолоґ Андрєй Піонтковський, який тривалий час проживає у Вашинґтоні, передає аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, Білий дім і Кремль домовилися "полюбовно" щодо українського питання на нещодавній зустрічі Джозефа Байдена і Владіміра Путіна; зараз же відбувається фактична реалізація узгоджених дій.

«На тепер іде системна зрада України Заходом. Ви знаєте, для вашої країни вимальовується доволі моторошна картина. Адже відомо, що курс Байдена на стійке передбачуване відношення з Росією лобіює ніхто інший як найвірніший аґент Кремля у США — демократ Джон Керрі. До речі, він нещодавно повернувся з Москви, отримавши там найсвіжіші інструкції особисто від свого патрона Лаврова. Що я бачу у цій ситуації, яка склалася, так це те, що Конґрес США може і буде намагатися не допустити зради, висловлюючи двопалатну і двопартійну підтримку Україні, спершися на дружні міжпарламентські відносини з Верховною Радою», — прокоментував ситуацію Андрєй Піонтковський.

Відомий російський політолоґ додає, що нову угоду між Москвою і Вашинґтоном цілком реально зірвати, мобілізувавши народних обранців США й України на спільну боротьбу з путінським загарбницьким планом.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Андрєй Піонтковський також встиг напророчити очільнику МЗС РФ Сєргєю Лаврову долю Йоахіма фон Ріббентропа.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Те, що теперішня російська держава остаточно зазнає краху і зменшиться до рівня Московського царства стає очевидним не тільки українцям.
18 вересня, 19:04
Опінії
Будь-що, що накаже путінський режим, покірні орбанівські виконавці зроблять без заперечення. Особливо це стосується українського питання.
08 вересня, 08:18
Світ
Аби запобігти поглибленню турецького впливу у Сирії, де також присутні США та Іран, РФ муситиме визначатися, що для неї є важливішим.
17 серпня, 20:23
Світ
Близькосхідна шиїтська теократія активно допомагає країні-агресору озброюватися та здійснює навчання операторів безпілотників.
11 серпня, 20:18
Економіка
Санкції Європейського союзу проти РФ дійсно мають розтягнутий ефект, тому нам може здаватися, що Московщина впевнено їх долає.
31 липня, 20:36
Опінії
У Брюсселі триває екстрена Рада міністрів енергетики. Маємо можливість із ними поспілкуватися одразу після прийняття складного рішення.
27 липня, 18:18