Байден звернувся до Сатаньягу зупинити наступ у Ґазі

СВІТ
10 травня, 21:46
Байден звернувся до Сатаньягу зупинити наступ у Ґазі
Фото: CNN

45-й президент США переконаний, що воєнними діями Ізраїль нічого не досягне. Вже зараз на руках у ЦАХАЛ море палестинської крові.

В інтерв'ю провідному ліберальному американському телеканалу CNN Джозеф Байден закликав прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу не повторювати помилок США в Афґаністані та Іраку. Ризик «загрузнути» у секторі Ґаза після операції у Рафаху зріс у рази.

Господар Білого дому провів невтішні паралелі з американським досвідом перебування у двох ісламських державах. Байдену прикро визнавати, але бойовики з Армії оборони агресії Ізраїля повторюють помилки військ США після вторгнення у Кабул і Багдад.

«Я сказав Нетаньягу: не робіть ту ж помилку, яку зробили ми в Америці. Ми хотіли зловити [ватажка «аль-Каїди» — прим. ред.] бін Ладена, ми допоможемо вам зловити [ватажка ХАМАС у Ґазі — прим. ред.] Сінвара. Було сенс схопити бін Ладена, але не мало сенсу намагатися об'єднати Афґаністан. На мій погляд, було безглуздо думати, що Ірак мав ядерну зброю. В обох країнах ми зазнали поразки», — заявив американський президент.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати, як на тижні уряд США призупинив постачання боєприпасів до Ізраїлю. Єврейське державне утворення порушує гуманітарне право у Ґаазі та вбиває цивільне населення.

Читайте також:
Війна
РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.
10 червня, 14:52
Економіка
РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.
30 травня, 07:19
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
28 травня, 19:06
Світ
Уродженець молдовського Кишинева сіоніст Авіґдор Ліберман несподівано заступився за палестинців. Політику огидна геноцидна війна.
26 травня, 19:08
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
23 травня, 19:24
Війна
Білий дім стурбований тим, що російський імпульс змінює траєкторію конфлікту в Україні. Стан справ щодня погіршується.
16 травня, 14:53