Бангладеш приєдналася до антиросійських санкцій

ЕКОНОМІКА
06 січня, 17:24
Бангладеш приєдналася до антиросійських санкцій
Фото: Facebook

Дакка першою серед азійських столиць почала вставляти палиці у московські колеса. Варто очікувати, що цей перелік поповниться.

Перемога на санкційному фронті, від якої на Росії нещадно палає. Днями Банґладеш не пустив російське підсанкційне судно у свій порт.

Навіть попри те, що:

  • росіяни його перефарбували та написали на ньому інше ім'я;
  • партія влади в країні лояльна до Росії, яка, на відміну від західних країн, не ставить під сумнів прозорість виборів, які привели її до влади, та не накладає санкції за криваві розгони протестів;
  • судно перевозило обладнання та компоненти для АЕС, яка будується у Банґладеш корпорацією "Росатом" і є найбільшою енергетичною інвестицією за всю історію країни.

Після листа від США з обґрунтуванням щодо підсанкційності судна та роз'ясненнями щодо загрози застосування вторинних санкцій, влада Банґладеш не допустила судно у порт. Тож воно було вимушено відправитися до сусідньої Індії.

Росіяни визнали, що перефарбування та перейменування судна не зняло з нього санкцій. Однак почали розповідати стандартну історію про уявну «гегемонію Америки, яка втручаються у внутрішню політику країн, що розвиваються», таких, як Банґладеш.

Зазначене судно зараз в Індії, а Москва обіцяє "підігнати" інше – непідсанкційне, щоби перевантажити все. Питання, де і як вони це будуть робити, оскільки будь-яке обслуговування підсанкційного російського судна в порту – порушення санкцій та загроза вторинних.

Автор : Агія Загребельська
Читайте також:
Світ
Духовний лідер послідовників буддизму Хамбо Лама (у миру Дамба Аюшеєв) вкотре публічно підтримав геноцидну війну проти України.
19 квітня, 20:25
Світ
Чим глибше російська агресивна машина загрузає в українському ґрунті, тим болючіше буде руйнація федерації, яка потягне за собою і КНР.
04 березня, 22:07
Життя
Мешканці країни вранішнього Сонця завжди дивували світ своєю життєвою філософією, яка досі непідвладна представникам західної цивілізації.
13 лютого, 20:28
Світ
Тайвань прискорить розробку безпілотників військового призначення, враховуючи уроки війни в Україні та загрозу з боку Китаю.
07 лютого, 16:48
Світ
Збройні сили М’янми виробляють зброю проти власного народу завдяки поставкам щонайменше з 13 країн світу.
16 січня, 10:25
Світ
Розуміючи, що загарбати Тайвань у найближчі роки поки не вдасться, комуністична диктатура КНР вирішила поновити конфлікт з Індією.
14.12.2022, 06:42