Санкції «не срібна куля», але сповільнюють час для держави-агресора

ЕКОНОМІКА
31.12.2022, 19:01
Санкції «не срібна куля», але сповільнюють час для держави-агресора
Фото: Facebook

Народне господарство ресурсної федерації московії худне день від дня, але тільки наступного року воно зазнає цілковитого колапсу.

Перший тренд із санкційного західного фронту. Виявилося, що тепер фокус зміщується з «які б ще санкції/експортний контроль застосувати» на «як забезпечити дотримання вже застосованого».

Мирні десятиріччя після Холодної війни відобразилися не тільки на недофінансуванні адекватних такій війні оборонних статей. Але й агенцій, що відповідають за дотримання заходів експортного контролю та санкційного законодавства.

І хоча санкції не "срібна куля", вони сповільнюють час для агресора. І це, як не крути, все ж таки – цінний час для належної відповіді.

Тому основні дискусії точаться навколо того, як і що дати таким агенціям, та як ефективно об’єднати зусилля санкційної коаліції з 37 країн, аби досягнути максимального ефекту. Тобто, важливо вибудувати систему, яка життєво необхідна демократіям у найближчому десятиріччі.

Автор : Агія Загребельська
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Мімікрія кремлівського бункерного щура у розпалі. Владімір Путін став блідою тінню своєї білоруської маріонетки.
25 березня, 21:13
Світ
Бразильський клуб замирення української жертви з російським воєнним злочинцем-агресором імені Луїза Інасіу да Силви почав роботу.
25 березня, 16:29
Світ
Цікаво спитатися у Надзвичайного і Повноважного Посла України Ірини Венедіктової, чому швейцарська влада відверто підігрує агресору?
12 березня, 17:23
Світ
Уряд Об'єднаного Королівства заборонив китайським державним компаніям брати участь в тендерах, які стосуються програм відновлення України.
02 березня, 16:49
Опінії
BAE Systems накопичила 3 ​​мільярди фунтів стерлінгів готівкою, і пан Вудберн сказав, що це дозволило їй робити «довгострокові ставки».
26 лютого, 13:10
Світ
Американські дипломати та спеціальні служби визнали його таким, що заслуговує на довіру і представляє потенційний інтерес для Вашинґтона.
14 лютого, 17:20