Санкції «не срібна куля», але сповільнюють час для держави-агресора

ЕКОНОМІКА
31.12.2022, 19:01
Санкції «не срібна куля», але сповільнюють час для держави-агресора
Фото: Facebook

Народне господарство ресурсної федерації московії худне день від дня, але тільки наступного року воно зазнає цілковитого колапсу.

Перший тренд із санкційного західного фронту. Виявилося, що тепер фокус зміщується з «які б ще санкції/експортний контроль застосувати» на «як забезпечити дотримання вже застосованого».

Мирні десятиріччя після Холодної війни відобразилися не тільки на недофінансуванні адекватних такій війні оборонних статей. Але й агенцій, що відповідають за дотримання заходів експортного контролю та санкційного законодавства.

І хоча санкції не "срібна куля", вони сповільнюють час для агресора. І це, як не крути, все ж таки – цінний час для належної відповіді.

Тому основні дискусії точаться навколо того, як і що дати таким агенціям, та як ефективно об’єднати зусилля санкційної коаліції з 37 країн, аби досягнути максимального ефекту. Тобто, важливо вибудувати систему, яка життєво необхідна демократіям у найближчому десятиріччі.

Автор : Агія Загребельська
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Недалекоглядні поляки знову роблять помилки, не вивчивши досвід своїх предків у минулому. Якщо Україна впаде, росія посуне на Польщу.
26 лютого, 20:32
Політика
Ворожі спеціальні служби активізували свою розгалужену шпигунську мережу країнах Центрально-Східної Європи. Мета — демонізація України.
23 лютого, 08:28
Політика
Україну у Страсбурзі досі вважають розмінною монетою Заходу. Кремлівський бункерний дід залишається важливим партнером європейців.
04 лютого, 15:42
Світ
Військові та політичні керівники країн НАТО останніми тижнями неодноразово попереджали про ймовірність вторгнення московії .
29 січня, 16:15
Світ
Полярні регіони стають новими стратегічними рубежами для комуністичного Китаю. Товариш Сі Цзіньпін має власний план підкорення світу.
28 січня, 16:29
Світ
Ресурсна ж федерація московії васал комуністичного Китаю у стратегії глобальної дестабілізації. Ми на крок ближче до світового конфлікту...
25 січня, 20:35