Банкова повідомила деталі «зернового» договору

СВІТ
22.07.2022, 16:35
Банкова повідомила деталі «зернового» договору

Що це, як не колоніальна залежність?

Українська сторона не підписуватиме жодних документів з росією, які стосуватимуться розблокування портів та вивезення українського зерна. Цей договір буде укладений з турецькою стороною та ООН. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

«Щодо стамбульського договору «про вивезення українського зерна». Попередньо. Україна не підписує жодних документів з росією. Ми підписуємо договір з Туреччиною та ООН і беремо на себе зобов'язання перед ними. росія підписує дзеркальний договір з Туреччиною та ООН», – зауважив Подоляк.

Він наголосив, що не буде жодного супроводу транспорту російськими кораблями та присутності російських представників в українських портах.

«У разі провокацій – негативна військова відповідь. Усі перевірки транспортних кораблів виконуються спільними групами у турецьких водах у разі виникнення такої потреби», – резюмував Подоляк.

Сьогодні українська делегація на чолі з міністром інфраструктури України Олександр Кубраков прибула в Стамбул на переговори щодо    розв'язання питання з експортом зерна.

Сьогодні Україна, московія, Туреччина та ООН планують підписати документ, який включатиме зобов'язання сторін щодо безпечного функціонування експортних маршрутів у Чорному морі.

Як бачимо, Україна так і не змогла отримати суб'єктність в міжнародній політиці. За Україну далі продовжують все вирішувати інші країни та організації: США, Туреччина... ООН.

Заяви Подоляка про те, що Україна не буде підписувати жодних договорів з московією, виглядають смішно. Тоді для чого на ці переговори прибув сєргєй шойгу ?

Проблема експорту українського зерна, на даному етапі, відкривала чимало можливостей для України. Нам досі не пояснили, що від цієї угоди отримає Україна ? Який наш зиск ?

У нас був прекрасний шанс отримати додаткову фінансову підтримку, озброєння та інші преференції. Ми мали б торгуватися та пропонувати свої умови... якби у нас була суб'єктність.

Переговори по зерну підтвердили, що Україна потрапляє в колоніальну залежність.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
480 членів Бундестагу не підтримали пропозицію щодо постачання ЗСУ крилатих ракет Taurus.
вчора, 15:23
Політика
Чинний президент США Джо Байден наразі посідає 14-те місце.
20 лютого, 18:49
Політика
Нахіба там така непрацююча кулеба, яка щомісячно отримує десятки мільйонів на своє утримання?
16 лютого, 17:19
Світ
У США Сіярто передали фрагмент російського танка, знищеного під Києвом.
10 лютого, 18:05
Економіка
Не всі турецькі банки погодилися відновити приймання платежів навіть за «зеленим списком».
09 лютого, 17:10
Політика
Підтримка Ізраїлю коштувала Байдену значних політичних втрат.
09 лютого, 11:43