Банкова повідомила деталі «зернового» договору

СВІТ
22 липня, 16:35
Банкова повідомила деталі «зернового» договору

Що це, як не колоніальна залежність?

Українська сторона не підписуватиме жодних документів з росією, які стосуватимуться розблокування портів та вивезення українського зерна. Цей договір буде укладений з турецькою стороною та ООН. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

«Щодо стамбульського договору «про вивезення українського зерна». Попередньо. Україна не підписує жодних документів з росією. Ми підписуємо договір з Туреччиною та ООН і беремо на себе зобов'язання перед ними. росія підписує дзеркальний договір з Туреччиною та ООН», – зауважив Подоляк.

Він наголосив, що не буде жодного супроводу транспорту російськими кораблями та присутності російських представників в українських портах.

«У разі провокацій – негативна військова відповідь. Усі перевірки транспортних кораблів виконуються спільними групами у турецьких водах у разі виникнення такої потреби», – резюмував Подоляк.

Сьогодні українська делегація на чолі з міністром інфраструктури України Олександр Кубраков прибула в Стамбул на переговори щодо    розв'язання питання з експортом зерна.

Сьогодні Україна, московія, Туреччина та ООН планують підписати документ, який включатиме зобов'язання сторін щодо безпечного функціонування експортних маршрутів у Чорному морі.

Як бачимо, Україна так і не змогла отримати суб'єктність в міжнародній політиці. За Україну далі продовжують все вирішувати інші країни та організації: США, Туреччина... ООН.

Заяви Подоляка про те, що Україна не буде підписувати жодних договорів з московією, виглядають смішно. Тоді для чого на ці переговори прибув сєргєй шойгу ?

Проблема експорту українського зерна, на даному етапі, відкривала чимало можливостей для України. Нам досі не пояснили, що від цієї угоди отримає Україна ? Який наш зиск ?

У нас був прекрасний шанс отримати додаткову фінансову підтримку, озброєння та інші преференції. Ми мали б торгуватися та пропонувати свої умови... якби у нас була суб'єктність.

Переговори по зерну підтвердили, що Україна потрапляє в колоніальну залежність.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Ще один випадок залежності, здавалося б цивілізованого і назверх демократичного, Західного світу від корупційних грошей Кремля.
02 грудня, 18:12
Світ
Дарма, що поки в Генеральній асамблеї Організації об'єднаних націй і невідомо за яку конкретно суму валютних коштів...
15 листопада, 18:09
Опінії
"Трамп навалял питуну трюнделей, которых питун спокойно проглотил".
04 листопада, 15:34
Опінії
Лідерові світового розмовного жанру до справжньої політики, не кажучи про совість, як на Говерлу рачки.
04 листопада, 11:27
Світ
У підчерев'ї ресурсної федерації московії триває підкилимна гра. Тегеран і Анкара борються за право першості впливу на стратегічний регіон.
21 жовтня, 17:23