Банкова повідомила деталі «зернового» договору

СВІТ
22.07.2022, 16:35
Банкова повідомила деталі «зернового» договору

Що це, як не колоніальна залежність?

Українська сторона не підписуватиме жодних документів з росією, які стосуватимуться розблокування портів та вивезення українського зерна. Цей договір буде укладений з турецькою стороною та ООН. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

«Щодо стамбульського договору «про вивезення українського зерна». Попередньо. Україна не підписує жодних документів з росією. Ми підписуємо договір з Туреччиною та ООН і беремо на себе зобов'язання перед ними. росія підписує дзеркальний договір з Туреччиною та ООН», – зауважив Подоляк.

Він наголосив, що не буде жодного супроводу транспорту російськими кораблями та присутності російських представників в українських портах.

«У разі провокацій – негативна військова відповідь. Усі перевірки транспортних кораблів виконуються спільними групами у турецьких водах у разі виникнення такої потреби», – резюмував Подоляк.

Сьогодні українська делегація на чолі з міністром інфраструктури України Олександр Кубраков прибула в Стамбул на переговори щодо    розв'язання питання з експортом зерна.

Сьогодні Україна, московія, Туреччина та ООН планують підписати документ, який включатиме зобов'язання сторін щодо безпечного функціонування експортних маршрутів у Чорному морі.

Як бачимо, Україна так і не змогла отримати суб'єктність в міжнародній політиці. За Україну далі продовжують все вирішувати інші країни та організації: США, Туреччина... ООН.

Заяви Подоляка про те, що Україна не буде підписувати жодних договорів з московією, виглядають смішно. Тоді для чого на ці переговори прибув сєргєй шойгу ?

Проблема експорту українського зерна, на даному етапі, відкривала чимало можливостей для України. Нам досі не пояснили, що від цієї угоди отримає Україна ? Який наш зиск ?

У нас був прекрасний шанс отримати додаткову фінансову підтримку, озброєння та інші преференції. Ми мали б торгуватися та пропонувати свої умови... якби у нас була суб'єктність.

Переговори по зерну підтвердили, що Україна потрапляє в колоніальну залежність.

Читайте також:
Світ
Обраний торік восени президент-лівак Луїз Інасіу Лула да Силва вирішив пристати на пропозицію Сі Цзіньпіна, посиливши антизахідну коаліцію.
18 березня, 21:32
Світ
Глибокий німецький антиамериканізм, інфантилізм і Стокгольмський синдром істотно вплинули на чинного федерального канцлера.
22 січня, 07:01
Економіка
Війна на полі бою в Україні все ще у самому розпалі, але принаймні на економічному фронті перемога Заходу над РФ уже не за горами.
20 січня, 20:23
Світ
Саулі Нійністьо з тривогою озирається на Схід, звідки на Україну насунулася грізна воєнна потуга Росії з метою знищення та підкорення.
15 січня, 18:42
Опінії
Чи буде Мамай на пательні?
14 січня, 11:18
Опінії
Історія з призначенням посла України в Болгарії добре не закінчиться
29.12.2022, 10:35