Банкова повідомила деталі «зернового» договору

СВІТ
22.07.2022, 16:35
Банкова повідомила деталі «зернового» договору

Що це, як не колоніальна залежність?

Українська сторона не підписуватиме жодних документів з росією, які стосуватимуться розблокування портів та вивезення українського зерна. Цей договір буде укладений з турецькою стороною та ООН. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

«Щодо стамбульського договору «про вивезення українського зерна». Попередньо. Україна не підписує жодних документів з росією. Ми підписуємо договір з Туреччиною та ООН і беремо на себе зобов'язання перед ними. росія підписує дзеркальний договір з Туреччиною та ООН», – зауважив Подоляк.

Він наголосив, що не буде жодного супроводу транспорту російськими кораблями та присутності російських представників в українських портах.

«У разі провокацій – негативна військова відповідь. Усі перевірки транспортних кораблів виконуються спільними групами у турецьких водах у разі виникнення такої потреби», – резюмував Подоляк.

Сьогодні українська делегація на чолі з міністром інфраструктури України Олександр Кубраков прибула в Стамбул на переговори щодо    розв'язання питання з експортом зерна.

Сьогодні Україна, московія, Туреччина та ООН планують підписати документ, який включатиме зобов'язання сторін щодо безпечного функціонування експортних маршрутів у Чорному морі.

Як бачимо, Україна так і не змогла отримати суб'єктність в міжнародній політиці. За Україну далі продовжують все вирішувати інші країни та організації: США, Туреччина... ООН.

Заяви Подоляка про те, що Україна не буде підписувати жодних договорів з московією, виглядають смішно. Тоді для чого на ці переговори прибув сєргєй шойгу ?

Проблема експорту українського зерна, на даному етапі, відкривала чимало можливостей для України. Нам досі не пояснили, що від цієї угоди отримає Україна ? Який наш зиск ?

У нас був прекрасний шанс отримати додаткову фінансову підтримку, озброєння та інші преференції. Ми мали б торгуватися та пропонувати свої умови... якби у нас була суб'єктність.

Переговори по зерну підтвердили, що Україна потрапляє в колоніальну залежність.

Читайте також:
Війна
Останні заяви президента США стали відкатом від більшості того, у чому, здавалося, він погодився з європейськими союзниками минулого тижня.
вчора, 18:03
Політика
Шварценеггер шокований зустріччю Трампа з путіним.
вчора, 17:28
Війна
Президент Трамп сказав Зеленському і лідерам НАТО, що путін не хоче припинення вогню і надає перевагу всеосяжній угоді про припинення війни.
вчора, 14:45
Війна
Якщо зустрінуться Зеленський, Трамп і путін.
вчора, 10:06
Політика
Переговори між президентом Трампом і путіним за участю міністрів закордонних справ обох країн та помічників лідерів завершилася.
вчора, 02:13
Політика
Європейські партнери стурбовані тим, що Келлог не увійшов до складу делегації.
15 серпня, 22:25