Басан за державний кошт будує дорогу на Мис надії Батраченка

Виміри
02 березня, 11:00

ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області" замовило капремонт дороги С-170514 Стасі — Гавронці

26 лютого ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» уклало договір з ТОВ «Ростдорстрой» на капремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С-170514 Стасі — Гавронці.

Автодорога Стасі-Гавронці на карті
Автодорога Стасі-Гавронці на карті
Автодорога Стасі-Гавронці на карті
Автодорога Стасі-Гавронці на карті

Закупівлю було оголошено 22 січня 2021 року з очікуваною вартістю 11 584 026 грн. На закупівлю заявилися три учасники з наступними тендерними пропозиціями :

Басан за державний кошт будує дорогу на Мис надії Батраченка_3

Найменшу суму (9 602 503,92 грн) запропонувало ТОВ „Енергетично-дорожнє будівництво”, але їхню пропозицію було відхилено замовником через невідповідність вимогам тендерної документації.

За  результатами  аукціону  визначено  наступну  найбільш  економічно  вигідну  тендерну пропозицію, яка підлягає розгляду - пропозиція ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ», ціна якої  становить 10 900 000 грн 00 коп.

Проте, в ході  перевірки  документів  встановлено,  що  пропозиція  учасника  не  вповною мірою відповідає  кваліфікаційному  критерію  (наявність  матеріально-технічної  бази)  процедури закупівлі.

Але, на відміну від ТОВ „Енергетично-дорожнє будівництво”, одеситам було надано строк на усунення недоліків в електронній системі закупівель.

26 лютого з'явилося повідомлення, що багатостраждальний договір укладено.

Слід зауважити, що у 2018 році проводився поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С170514 Стасі-Гавронці. Тоді за нього заплатили 1 358 775,77 грн. За цю суму ділянку дороги було засипано щебенем, без асфальтного покриття.

Вигляд дороги до ремонту
Вигляд дороги до ремонту
Вигляд дороги до ремонту
Вигляд дороги до ремонту
Вигляд дороги Стасі — Гавронці зараз
Вигляд дороги Стасі — Гавронці зараз

Хочемо зауважити, що автодорога С-170514 Стасі — Гавронці значно покращить становище "Мису доброї надії" родини Батраченків. Негоже, щоб гості добиралися до илітного готельно-ресторанного комплексу по бездоріжжю. Родина Батраченків не звикла легко розставатися з власними коштами, тому вони розв'язали інфраструктурні проблеми державним коштом.

Це все відбувається в той час, коли інші дороги області перебувають в незадовільному стані і там роками не бачили дорожників.

Для прикладу наведемо стан дороги в селі Якимове Полтавського (Великобагачанського) району :

А ось на цьому відео ми бачимо не краєвиди зняті марсоходом Perseverance, а автодорогу Машівка Нехвороща Полтавського району :


Ця автодорога, як і десятки інших місцевих доріг в області, не бачили ремонтів понад 10 років. Місцеві жителі вже й забули, як мають виглядати нормальні дороги.

Дивлячись на стан автомобільних доріг Полтавщини, логічно б було вкладати державні кошти в їхній ремонт, а не будувати дороги до баз відпочинку.

Олег Синєгубов ще у 2020 році зауваив, що значні порушення виявлено і в Агентстві місцевих доріг. Проте його керівник Олексій Басан й досі не звільнений та продовжує керувати "освоєнням" бюджетних коштів.

Ми продовжуємо слідкувати за роботою агентства місцевих доріг Полтавської області, та зробимо все можливе, що ця корупційна годівниця припинила своє існування, а АМД Полтавської області почало працювати на користь громади.

Автор : Микола Супруненко
Читайте також:
У селі Кошманівка Машівської громади розпочались ремонтні роботи на дорозі «Полтава-Красноград».
06 квітня, 17:10
У Полтавському районі мисливці випустять породистих оленів
03 квітня, 15:05
Регіональна комісія з питань ТЕБ і НС запровадить додаткові обмеження у сферах культури та освіти
18 березня, 15:50