Батальйон американських морпіхів на захист від РФ та Вірастюк і Юзік у якості бізнес-нянь

Опінії
27.04.2021, 15:27
Батальйон американських морпіхів на захист від РФ та Вірастюк і Юзік у якості бізнес-нянь
Фото: Фейсбук

Світ повний дешевих грошей і навіть банківські гранди готові піти на напівавантюри, які здатні принести гіпотетичний прибуток.

Політик, колишній член уряду

Останній місяць футбольний світ лихоманить.Йде жорстка боротьба ФІФА і УЄФА проти зухвалої ініціативи створити Європейську Суперлігу, фінансувати яку погодився JP Morgan обсягом у 6 млрд доларів.

Неважливо як завершиться ця боротьба, але висновок простий: світ повний дешевих грошей і навіть банківські гранди готові піти на напівавантюри, які здатні принести гіпотетичний прибуток.

Що мав би робити Зеленський в цій ситуації?

Зібрати Інвестиційний офіс, Інвестиційну раду, Інвестиційний фонд, Офіс простих рішень, ще що там було створено. Поставити їм завдання визначити старі чи нові галузі, які потенційно становлять світовий інтерес зі створення замкнутого циклу: титан, літій, електрокари, аерокосмічна промисловість, дрони і безпілотники, транзит Азія-Європа і т.д..

Переговорити з Вашингтоном: «я не певен, чи справді хочу в НАТО, а Ви не певні, чи ми Вам там насправді потрібні. Дивіться, у нас є 1,2,3 цікаві пропозиції — мені потрібна політична підтримка цих бізнес-проектів і експортні гарантії уряду США.

У мене буде маленьке ще прохання: поставте батальйон чи взвод американських морпіхів біля прохідної заводу з маленькою ядерною ракетою. Ви самі знаєте, що сусід у нас божевільний, тому це виключно для підстрахування Вашої власності».

У США і Британію відправляється десант українських адекватних перемовників (не Єрмаки, і не Тимошенки), які задешево пропонують мегаперспективні проєкти. Єдина вимога: всі податки, робочі місця і кінцевий продукт — в Україні.

Інвест-нянею призначається Вірастюк чи Юзик (на вибір).

Функція Вірастюка-Юзика єдина: якщо телефонує стурбований інвестор у сльозах і розповідає, що керівник області не погоджує виділення землі, ДАБІ не видає довідки, СБУ відкрило кримінальну справу за фінансування тероризму — Вірастюк-Юзик їде на місце пригоди і керівнику відповідної державної установи ламає ногу, руку чи відкручує голову. Мовчки, швидко і без пояснень, всі все зрозуміють одразу.

Правоохоронні органи відкривають кримінальне провадження за фактом побоїв і успішно його (кримінальне провадження) ховають через пів року. Цього їх навіть вчити не потрібно.

Якщо Фірташ, Медведчук чи Коломойський вважають, що колишнє державне навічно належить їм — РНБОУ легко знайде відповідну «санкцію».

Що робить Зеленський натомість?

Нічогісінько!!!

Батальйон американських морпіхів на захист від РФ та Вірастюк і Юзік у якості бізнес-нянь_1

Жодного нового заводу, жодної проривної ініціативи за останні два роки зі створення нового в нових умовах світових ринків під час і після пандемії.

Розрив з МВФ через дрібно корупційний переляк власної команди перед електронним декларуванням, гордість за залучення 1,25 млрд дол. під рекордні у цей час 6,875%/рік, бо бюджет вкотре порожній (Зеленського, звісно, переконають, що це неймовірна перемога, бо відсоток нижчий, аніж раніше. Лишень забудуть сказати, що гроші зараз теж набагато дешевші і навіть 1% — це дуже good).

З відомих бізнес-проектів: будівництво чергових висоток замість стадіонів чи транспортних розв’язок, багатшання олігархів удвічі користуючись з експорту сировини з мінімальним оподаткуванням.

І повний розвал країни.

Маючи можливість залучити зараз десятки мільярдів — вкотре перекроювати куций державний бюджет на 40 млрд дол. у пошуках відповіді: в кого забрати 1-3 млрд дол., щоб віддати 1-3 млрд дол. на фінансування критичних потреб армії, медицини чи Великого Будівництва.

Karma is the bitch
 

Читайте також:
Світ
“Історія із Кримом є для мене абсолютно закритою. Я не окупант”, – раніше заявила журналістка Ольга Бичкова.
10.05.2021, 21:32
Опінії
Україні не вигідно відкривати фронт з Білоруссю. А от з росією ми й так воюємо, тільки чомусь обираємо війну лише на нашій території.
вчора, 17:09
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
вчора, 14:30
Опінії
Кожен новий обстріл зі сторони російських окупантів – черговий привід для українських захисників акумулювати свою лють у вогневу відповідь.
28 червня, 17:42
Опінії
ЛИШЕ УКРАЇНА МОЖЕ ЇЇ ЗДОЛАТИ
28 червня, 14:42