Рефат Чубаров закликав росіян бойкотувати окупований Крим та підтримати журналістку "Ехо Москви"

СВІТ
10.05.2021, 21:32
Герой нашого часу
Герой нашого часу
Фото: uhd.name

“Історія із Кримом є для мене абсолютно закритою. Я не окупант”, – раніше заявила журналістка Ольга Бичкова.

Один з лідерів Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав активних російських громадян діяти як совість суспільства та публічно засудити окупацію Криму.

Про це він написав у себе на сторінці у ФБ.

Він, зокрема, запропонував підтримати ініціативу журналістки “Ехо Москва” Ольги Бичкової, яка заявила, що бойкотуватиме окупований Крим.

Так, Чубаров закликав росіян записати коротке відео, яке вимагає слів: ′′Я не поїду у Крим на канікули. Кримські товари не купую. Я не окупант′′ і опублікувати це на своїй сторінці у ФБ з хештегом #IANEOccupant.

Тим самим Чубаров попросив повторити слова, які сказала Ольга в прямому ефірі передачі на Ехо Москви: Я не окупант.

"Одне це речення показує гідність, честь і мужність, зосереджені в одній особі…", – зазначив Рефат Чубаров, дякуючи журналістці “Ехо Москва”. Яка також заявила, що вона любить Крим, їздила туди в дитинство, але тепер ця історія для неї є абсолютно закритою. І що вона не купуватиме кримських товарів і не поїде в Крим у відпустку.

Окрім того, Рефат Чубаров висловив впевненість, що росіяни, які підтримають акцію протесту проти кремлівських окупантів стануть совістю Росії і їх в Україні сприймають так, як тепер чехи сприймають тих, ексгромадян совєтського союзу, що протестували проти окупації Чехії компартійними вождями. 

Читайте також:
Опінії
Світ повний дешевих грошей і навіть банківські гранди готові піти на напівавантюри, які здатні принести гіпотетичний прибуток.
27.04.2021, 15:27
Світ
Згодом планується розширення нової політики на ряд інших кризових ситуацій.
17:55
Світ
Ексглава НАТО закликав європейців негайно припинити фінансувати "військову машину путіна" та зупинити імпорт нафти та газу з рф
15:50
Світ
Кошти будуть спрямовані на військову та гуманітарну підтримку нашої країни
14:53
Світ
Вся держвласність росії закордоном опинилася під загрозою арешту.
11:31
Світ
НАТО довела кількість сил у стані боєготовності до 42 тис.
10:35