БЕБ здійснює 24 одночасні обшуки у чотирьох виробників сигарет

КРИМІНАЛ
15 травня, 12:01
БЕБ здійснює 24 одночасні обшуки у чотирьох виробників сигарет

Їх підозрюють у незаконному виготовленні тютюнової продукції.

Головний підрозділ детективів Бюро економічної безпеки (БЕБ) і територіальні підрозділи БЕБ здійснюють 24 одночасні обшуки на виробництвах і складських приміщеннях чотирьох виробників сигарет, підозрюваних у незаконному виготовленні тютюнової продукції.

Згідно з повідомленням пресслужби БЕБ, цих виробників підозрюють у виробництві сигарет за формою 2 та їх подальшій реалізації в Україні та країнах ЄС.

«Під час обшуків детективи вже виявили виробничі лінії та понад 1 млн пачок сигарет Marshal, URTA, BRUT, BL, Marvel, Compliment тощо без марок акцизного податку. Також виявлено орієнтовно 18 тонн тютюну» - уточнюється в повідомленні.

Крім того, детективи БЕБ попередньо встановили, що переважна кількість відправлень незаконно виробленої тютюнової продукції здійснювалася відомою службою доставки. В одному з її відділень було виявлено велику кількість сигарет без акцизних марок.

Обшуки на виробництвах тривають. До відповідних перевірок і досліджень залучено криміналістів та Державну податкову службу.

БЕБ здійснює 24 одночасні обшуки у чотирьох виробників сигарет_1БЕБ здійснює 24 одночасні обшуки у чотирьох виробників сигарет_2БЕБ здійснює 24 одночасні обшуки у чотирьох виробників сигарет_3БЕБ здійснює 24 одночасні обшуки у чотирьох виробників сигарет_4БЕБ здійснює 24 одночасні обшуки у чотирьох виробників сигарет_5БЕБ здійснює 24 одночасні обшуки у чотирьох виробників сигарет_6БЕБ здійснює 24 одночасні обшуки у чотирьох виробників сигарет_7БЕБ здійснює 24 одночасні обшуки у чотирьох виробників сигарет_8БЕБ здійснює 24 одночасні обшуки у чотирьох виробників сигарет_9БЕБ здійснює 24 одночасні обшуки у чотирьох виробників сигарет_10

Журналіст Євген Плінський повідомив, що операція організовувалась в режимі максимальної секретності, тому витоку інформації до фігурантів вдалось уникнути.

Також він зазначив, що до нього зі скаргами звернулися детективи БЕБ.

Вони зазначають, що в.о. керівника детективів БЕБ Олександр Ткачук активно та відверто блокує ефективні слідчі дії на Львівській тютюновій фабриці.

Зокрема Ткачук намагається замʼяти та приховати знайдені в селах навколо ЛТФ 7 ліній по виробництву сигарет.

Знайдене обладнання зараз намагаються розібрати таким чином, щоб не було можливості провести експертизу, та довести що воно має відношення до продукції яку розповсюджує фабрика.

Читайте також:
Політика
Звісно свічку я не тримав, але маємо як факт, майже повну п’ятирічну втрату уваги правоохоронців до ВТФ Григорія Козловського.
18 червня, 16:24
Кримінал
Саме Винниківська тютюнова фабрика контролює 75% ринка виробництва нелегальних сигарет для Duty Free.
17 червня, 10:05
Опінії
Операція організовувалась в режимі максимальної секретності, тому витоку інформації до фігурантів вдалось уникнути.
15 травня, 10:35
Політика
Втрачаючи на нелегальному ринку тютюну 23 млрд/рік, бюджетних доходів нам все складніше вимагати фінансової підтримки у партнерів.
10 травня, 15:25
Політика
Україна стала другим за величиною джерелом нелегальних сигарет у Європі
17 квітня, 16:25
Політика
Нардеп Петруняк лобіює кримінальні інтереси «тютюнового короля» Козловського.
16 квітня, 16:05