Бельґійське місто Льєж розірвало всі зв'язки з Ізраїлем

ПОЛІТИКА
27.04.2023, 20:37
Бельґійське місто Льєж розірвало всі зв'язки з Ізраїлем
Фото: Middle East Eye

Доки сіоністська держава не припинить терор проти палестинського народу, демократичні європейці не відновлюватимуть двосторонні відносини.

На цьому наполягає муніципальна рада Льєжа, яка сьогодні, 27 квітня, ухвалила рішення призупинити будь-які зв'язки з Ізраїлем.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на провідний бельґійський суспільний мовник "Radio et Télévision Belge Francophone".

Як з'ясувалося, орган місцевого самоврядування Льєжа наслідував приклад Барселони, яка також розірвала будь-які відносини з Ізраїлем через утиски палестинців.

«Ми вирішили зупинити співпрацю з усіма ізраїльськими держаними установами, муніципальними радами та громадськими об'єднаннями. Також міський голова дав дозвіл розірвати угоду про побратимство Льєжа із Тель-Авівом», – прокоментували ситуацію у пресслужбі бельґійського міста.

Вказаний крок уже привітали представники Бельґійсько-Палестинської асоціації, сподівається, що Брюссель, Ґент, Антверпен та інші наслідують приклад Льєжа:

«Бельґійці мусять розуміти, що сіоністи ніколи не були поборниками демократії, прав і свобод. Закликаємо владу інших міст королівства розірвати співпрацю з ізраїльськими структурами через політику апартеїду стосовно нашого народу».

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що під приводом боротьби з проіранськими терористами силовики Держави Ізраїль поновили терор на Західному березі річки Йордан.

Читайте також:
Світ
Сіоністське державне утворення на Святій Землі роками порушує міжнародні угоди та права людини. Москва і Тель-Авів, як два чоботи — пара.
19 лютого, 08:36
Світ
Сіоністський режим офіційно визнав: зробить на зачищеній від палестинців північній частині сектору «буферну зону». Противників убили.
04.12.2023, 14:34
Світ
Флотилія складається з 1000 маловмісних рибацьких суден, покликаних привезти гуманітарний вантаж. Ізраїльський режим поки не відреагував.
23.11.2023, 16:23
Світ
Попередник скаженого сіоніста Біньяміна Нетаньягу на посаді голови уряду розвінчав брехню. Здавалося, світ уже нічим не здивуєш, але...
21.11.2023, 11:33
Світ
Державне утворення Ізраїль відмовляється припиняти вогонь по сектору Ґази заради звільнення заручників.
23.10.2023, 10:01
Опінії
Ізраїльське військо скупчилося довкола багатостраждального клаптика пустелі у Східному Середземномор'ї. Цивільних закликано евакуюватися.
16.10.2023, 18:56