Бельґійське місто Льєж розірвало всі зв'язки з Ізраїлем

ПОЛІТИКА
27 квітня, 20:37
Бельґійське місто Льєж розірвало всі зв'язки з Ізраїлем
Фото: Middle East Eye

Доки сіоністська держава не припинить терор проти палестинського народу, демократичні європейці не відновлюватимуть двосторонні відносини.

На цьому наполягає муніципальна рада Льєжа, яка сьогодні, 27 квітня, ухвалила рішення призупинити будь-які зв'язки з Ізраїлем.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на провідний бельґійський суспільний мовник "Radio et Télévision Belge Francophone".

Як з'ясувалося, орган місцевого самоврядування Льєжа наслідував приклад Барселони, яка також розірвала будь-які відносини з Ізраїлем через утиски палестинців.

«Ми вирішили зупинити співпрацю з усіма ізраїльськими держаними установами, муніципальними радами та громадськими об'єднаннями. Також міський голова дав дозвіл розірвати угоду про побратимство Льєжа із Тель-Авівом», – прокоментували ситуацію у пресслужбі бельґійського міста.

Вказаний крок уже привітали представники Бельґійсько-Палестинської асоціації, сподівається, що Брюссель, Ґент, Антверпен та інші наслідують приклад Льєжа:

«Бельґійці мусять розуміти, що сіоністи ніколи не були поборниками демократії, прав і свобод. Закликаємо владу інших міст королівства розірвати співпрацю з ізраїльськими структурами через політику апартеїду стосовно нашого народу».

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що під приводом боротьби з проіранськими терористами силовики Держави Ізраїль поновили терор на Західному березі річки Йордан.

Читайте також:
Світ
Війська держави Ізраїль не припиняють здійснювати етнічні чистки на окупованих землях Палестини, бо за їхньою спиною стоять США.
04 червня, 18:55
Світ
Ізраїль постійно прикривається пам'яттю про жертв голокосту 80-річної давнини, але сам нічим не відрізняється від рашистів і нацистів.
19 травня, 17:37
Світ
У намаганні у кожному палестинці бачити небезпечного терориста сіоністський режим не цурається методів, апробованих росіянами в Україні.
13 травня, 17:43
Світ
Хроніки визвольної боротьби палестинців проти неонацистської Держави Ізраїль.
12.11.2022, 07:34
Світ
Ізраїльські окупанти продовжують здійснювати провокації в мечеті Аль-Акса
26.09.2022, 13:45
Світ
Військово-політична еліта Єгипту в особі голови державного розвідувального відомства посилює свій вплив на Сектор Ґаза.
01.06.2021, 12:33