У Палестині тривають антиарабські етнічні чистки

СВІТ
22.02.2023, 20:24
У Палестині тривають антиарабські етнічні чистки

Під приводом боротьби з проіранськими терористами силовики Держави Ізраїль поновили терор на Західному березі річки Йордан.

Відповідні фото- і відеодокази оприлюднила незалежна Організація з  документування гноблення мусульман, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Фактично, правозахисники фіксують чергові прояви конфесійно-етнічних утисків проти палестинців на їхній землі, котру десятиліттями намагаються привласнити союзники Москви з Тель-Авіва.

Згадані "зачистки" є ніщо інше, як цілеспрямована політика насильницької юдаїзації арабських (точніше, мусульманських – прим. ред.) поселень на Західному березі Йордану, котрих спонукають виїжджати світ за очі, лишаючи власні домівки.

«Насилля і терор відбуваються on-line у режимі non-stop. Сіоністська банда руйнує будинки мирних палестинців, виганяючи цілі сім'ї. Потім ці території заселяються єврейськими поселенцями, яких запросили повернутися зі США, РФ і ЄС», – повідомили в Організації з  документування гноблення мусульман.

Втім, "Останній Бастіон" також нагадує читачам про те, що понад 30 могил на старовинному християнському цвинтарі Гора Сіон зруйнували зловмисники юдейського походження.

Читайте також:
Світ
Вашинґтонські «яструби миру» вимагають від України не ескалювати конфлікт, а самі допомагають коїти масову різанину. Ізраїль їм важливіший.
вчора, 12:36
Політика
Польські політики та «фермери» оперативно відповіли на провокацію. Все, що змогли, так це знову перекрили кордон з Україною.
07 червня, 06:07
Світ
Прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль, як і його приятель путін, лютує. Обидва відкидають усі звинувачення у воєнних злочинах.
22 травня, 19:25
Опінії
На жаль, ворожа пропаганда використовує будь-які теракти на Московії як привід для співчуття. І західне суспільство їй у цьому підігрує...
28 квітня, 18:30
Війна
Московити продовжують чинити психологічний тиск і здійснювати терор на українців Півдня та Сходу. Ворог прагне тотальної деморалізації.
28 березня, 20:25
Війна
Незалежно від того, хто і як голосував від серпня 1991 року у прикордонних регіонах України, винні у смертях наших громадян лише росіяни.
20 березня, 06:01