У Палестині тривають антиарабські етнічні чистки

СВІТ
22.02.2023, 20:24
У Палестині тривають антиарабські етнічні чистки

Під приводом боротьби з проіранськими терористами силовики Держави Ізраїль поновили терор на Західному березі річки Йордан.

Відповідні фото- і відеодокази оприлюднила незалежна Організація з  документування гноблення мусульман, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Фактично, правозахисники фіксують чергові прояви конфесійно-етнічних утисків проти палестинців на їхній землі, котру десятиліттями намагаються привласнити союзники Москви з Тель-Авіва.

Згадані "зачистки" є ніщо інше, як цілеспрямована політика насильницької юдаїзації арабських (точніше, мусульманських – прим. ред.) поселень на Західному березі Йордану, котрих спонукають виїжджати світ за очі, лишаючи власні домівки.

«Насилля і терор відбуваються on-line у режимі non-stop. Сіоністська банда руйнує будинки мирних палестинців, виганяючи цілі сім'ї. Потім ці території заселяються єврейськими поселенцями, яких запросили повернутися зі США, РФ і ЄС», – повідомили в Організації з  документування гноблення мусульман.

Втім, "Останній Бастіон" також нагадує читачам про те, що понад 30 могил на старовинному християнському цвинтарі Гора Сіон зруйнували зловмисники юдейського походження.

Читайте також:
Війна
Російські війська почали встановлювати макети ракет Р-60 на «Шахедах», які запускають по території України.
14:45
Війна
Нічний удар по Полтаві: одна людина загинула, серед чотирьох поранених — маленька дитина.
12:00
Війна
Російські окупаційні війська продовжують систематичну кампанію зі знищення української газовидобувної та переробної інфраструктури.
29 березня, 15:13
Війна
5 тисяч споживачів залишилися без газу
27 березня, 10:44
Війна
Сьогодні, 24 березня, російська армія атакувала Тернопільщину.
24 березня, 20:31
Війна
Війська рф атакували ввечері 24 березня центр Івано-Франківська, відомо про двох загиблих.
24 березня, 19:58