У Палестині тривають антиарабські етнічні чистки

СВІТ
22 лютого, 20:24
У Палестині тривають антиарабські етнічні чистки

Під приводом боротьби з проіранськими терористами силовики Держави Ізраїль поновили терор на Західному березі річки Йордан.

Відповідні фото- і відеодокази оприлюднила незалежна Організація з  документування гноблення мусульман, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Фактично, правозахисники фіксують чергові прояви конфесійно-етнічних утисків проти палестинців на їхній землі, котру десятиліттями намагаються привласнити союзники Москви з Тель-Авіва.

Згадані "зачистки" є ніщо інше, як цілеспрямована політика насильницької юдаїзації арабських (точніше, мусульманських – прим. ред.) поселень на Західному березі Йордану, котрих спонукають виїжджати світ за очі, лишаючи власні домівки.

«Насилля і терор відбуваються on-line у режимі non-stop. Сіоністська банда руйнує будинки мирних палестинців, виганяючи цілі сім'ї. Потім ці території заселяються єврейськими поселенцями, яких запросили повернутися зі США, РФ і ЄС», – повідомили в Організації з  документування гноблення мусульман.

Втім, "Останній Бастіон" також нагадує читачам про те, що понад 30 могил на старовинному християнському цвинтарі Гора Сіон зруйнували зловмисники юдейського походження.

Читайте також:
Світ
Проігнорувавши дані іноземних розвідок про напад ХАМАС 7 жовтня сіоністи взялися за відому їм практику. Брехати, брехати і ще раз брехати.
вчора, 19:41
Війна
Сили ППО знищили понад 71 із 75 ворожих дронів.
25 листопада, 09:20
Війна
Молоду жінку на ім'я Яна Суворова вже продемонстрували російські пропагандисти. Чи катували українку окупанти — наразі невідомо.
02 листопада, 15:31
Світ
У республіках Надволжя практично синхронно пройшли рейди ФСБ. Затримано діячів національних рухів корінних народів і незалежних журналістів.
22 жовтня, 08:09
Світ
Джо Байден висловив стурбованість воєнними злочинами Ізраїлю проти жителів Ґази. Але остерігається конфлікту з партнером.
18 жовтня, 13:43
Політика
Так званий цивілізований Захід має зрозуміти, що з нелюдами можлива лише жорстка розмова. Заклики бути гуманними примножують горе.
08 жовтня, 18:23