Бельгія може видати 37-річного чеченця за запитом банди ФСБ

СВІТ
05 квітня, 20:29
Іслам Албаков
Іслам Албаков
Фото: Кавказ Реалии

Іслам Албаков, без жодних на те підстав, вже три роки перебуває у бельгійській в'язниці.

37-річному чеченському біженцю Ісламу Албакову, Що знаходиться під арештом в Бельгії загрожує депортація до Росії.

Про це передає видання "Кавказ Реалии".

Зазначається, що його видачу російські бандугруповання запитують через Інтерпол.

Як розповів кореспонденту Кавказ.Реаліі брат ув'язненого Імран, їх сім'я  три брата, дві сестри і батьки покинули село Аршти в Інгушетії у 2005 році через постійні рейди силовиків, "зачистки" з пограбуваннями і викраденнями людей, включаючи батька і старшого брата Албакова.
 
Близькі біженця і представники чеченської діаспори стверджують, що переслідування і висилка Албакова незаконні, оскільки він не скоював нічого поганого, а в разі депортації його чекає фізична розправа.
 
 Сім'я просила притулку в Польщі, а потім у Франції. Остання надала їм статус біженців, але пізніше позбавила Імрана і його іншого брата Іслама міжнародного захисту.

На той час їх старший брат Султан, що залишився в Росії був оголошений бойовиком.

Албакових стали переслідувати у Франції, але конкретних злочинів їм не інкримінували. Під формальним приводом за звинуваченням у  порушенні в оформленні документів, їм погрожували висилкою, уточнив Імран Албаков.
 
А у 2017 році брати дізналися, що Росія шукає їх через Інтерпол як причетних до терористичної діяльності. Албакова заарештували в Бельгії у 2018 році за запитом Росії, коли той приїхав з Франції відвідати дружину і дітей. З того часу він перебуває під вартою.

Очевидно, що в такий ганебний спосіб країни "старої Європи" намагаються виторгувати собі ситу старість. Але знаючи добре путінські замашки, можемо стверджувати, що європейці так радше виторгують собі рабські окови. А російська п'яна солдатня грабуватиме їх затишні оселі.   
Читайте також:
Йому інкримінують участь у війні в Сирії на боці Ісламської держави.
30 квітня, 20:23
«Для чого перед стратою засудженому дають покурити і спиртне?»
29 квітня, 15:54
Свіжа, хоча і куца, порція телефонних розмов Віктора Медведчука знов стала доступна широкому загалу українців.
29 квітня, 11:36
Кремль змушений світити свою агентуру, щоб врятувати обличчя.
25 квітня, 15:12
Увесь цей маразм триває з весни-літа 2014 року, “коли замість зачистки проросійського елементу силовики зайнялися банальним дерибаном.
16 квітня, 17:38