«Бенкет під час пандемії»: уряд планує збільшити вивезення продовольчих товарів до Ізраїлю

ЕКОНОМІКА
18.08.2020, 14:12
«Бенкет під час пандемії»: уряд планує збільшити вивезення продовольчих товарів до Ізраїлю
Фото: Google

Україна гарантує безперебійне постачання продовольства і сировини, а також розширює експорт сільськогосподарської продукції до Ізраїлю.

Про це 17 серпня на зустрічі з послом Джоелем Ліоном заявила віцепрем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, інформує Урядовий портал.

За її словами, на період світової пандемії та невизначеності варто економічно підтримувати партнерів, шукати спільні шляхи для активізації інвестиційного співробітництва між нашими країнами.

«Ми розуміємо, що поширення коронавірусу негативно впливає на світову економіку. У цих умовах важливе значення має запуск Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем. Водночас ми підтверджуємо свою готовність до подальшої співпраці в аграрному секторі з Ізраїлем та сталого експорту української сільськогосподарської продукції на ізраїльський ринок», – наголосила віцепрем'єр-міністр Ольга Стефанішина.

Коментарі надзвичайного і повноважного посла Джоела Ліона щодо проведеної важливої двосторонньої зустрічі Урядовий портал не оприлюднив.

Варто нагадати, що за останній рік з України вивезено рекордний урожай — на зовнішні ринки поставлено рекордні 57,2 мільйона тонн зернових, зернобобових і борошна.

Читайте також:
Азербайджан просуває власну "дорожню карту" після перемоги у другій Карабаській війні, яка тривала всього 44 дні торік восени.
12 січня, 11:57
До Києва з робочим візитом прибув генеральний секретар Міжнародної організації тюркської культури (TÜRKSOY) Дюсен Касеінов.
25.12.2020, 11:23
Міністр закордонних справ України закликав американський уряд допомогти розігнати "некерований" Конституційний суд.
08.12.2020, 12:35
Угорська сторона вдалася до прямої агітації за партію угорців.
26.10.2020, 16:12
Голова Палестинської національної адміністрації й лідер руху ФАТХ засудив нормалізацію ізраїльсько-суданських відносин.
24.10.2020, 15:15
Аби на континенті знову настав довготривалий мир, європейським країнам слід мати партнерські відносини з РФ.
29.09.2020, 13:47