«Бенкет під час пандемії»: уряд планує збільшити вивезення продовольчих товарів до Ізраїлю

ЕКОНОМІКА
18 серпня, 14:12
«Бенкет під час пандемії»: уряд планує збільшити вивезення продовольчих товарів до Ізраїлю
Фото: Google

Україна гарантує безперебійне постачання продовольства і сировини, а також розширює експорт сільськогосподарської продукції до Ізраїлю.

Про це 17 серпня на зустрічі з послом Джоелем Ліоном заявила віцепрем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, інформує Урядовий портал.

За її словами, на період світової пандемії та невизначеності варто економічно підтримувати партнерів, шукати спільні шляхи для активізації інвестиційного співробітництва між нашими країнами.

«Ми розуміємо, що поширення коронавірусу негативно впливає на світову економіку. У цих умовах важливе значення має запуск Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем. Водночас ми підтверджуємо свою готовність до подальшої співпраці в аграрному секторі з Ізраїлем та сталого експорту української сільськогосподарської продукції на ізраїльський ринок», – наголосила віцепрем'єр-міністр Ольга Стефанішина.

Коментарі надзвичайного і повноважного посла Джоела Ліона щодо проведеної важливої двосторонньої зустрічі Урядовий портал не оприлюднив.

Варто нагадати, що за останній рік з України вивезено рекордний урожай — на зовнішні ринки поставлено рекордні 57,2 мільйона тонн зернових, зернобобових і борошна.

Читайте також:
Аби на континенті знову настав довготривалий мир, європейським країнам слід мати партнерські відносини з РФ.
29 вересня, 13:47
Фінляндія, Швеція та Норвегія мають намір посилити тристоронню військову співпрацю на Півночі Європи.
25 вересня, 11:24
Або недипломатично про дипломатів.
24 вересня, 13:04
Кіт Дейтон отримав освіту в Інституті з вивчення Радянського Союзу Сухопутних військ США в Гарміш-Партенкірхені.
30 серпня, 16:19
Заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук обговорила з послом Ізраїля Джоелом Ліоном шляхи протидії проявам антисемітизму.
01 серпня, 16:32
Білоруська сторона поінформувала про ситуацію навколо затримання на території РБ російських бойовиків.
30 липня, 16:50