Берлусконі почав виправдовуватися після заяв, що Україна "нападала на Донбас"

ВІЙНА
15.02.2023, 13:23
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Берлусконі зазначив, що Італія завжди підтримувала український народ

Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі після критики Зеленського та повторення тез роспропаганди заявив про підтримку України.

Про це він повідомив у Facebook, передає медіа агенція Останній Бастіон.

Берлусконі зазначив, що Італія завжди підтримувала український народ і без вагань голосувала у своєму парламенті та Європі за військову та фінансову допомогу.

"Я завжди був і залишаюся на боці українського народу та миру. Я сподіваюся, що невдовзі буде знайдено дипломатичне рішення цієї дуже небезпечної війни для всіх нас. Я запропонував великий План Маршала Заходу щодо відбудови України, як можливий дипломатичний спосіб припинення цього конфлікту", - додав він.

Нагадаємо, раніше Берлусконі висловився про війну рф проти України, повторивши тези російської пропаганди. Зокрема він заявив, що Україна нібито "нападала на Донбас". Також він сказав, що якби він був прем'єр-міністром сьогодні, то не став би зустрічатися з президентом Володимиром Зеленським.

Чинна прем’єрка Джорджі Мелоні запевнила Україну в підтримці. 

Читайте також:
Війна
Першопричиною будь-якої війни в Україні (зокрема теперішньої) — є існування московії. Отже, цілком зрозуміло, що її треба усунути.
07:16
Війна
Менші посіпаки нацистів, а нині путіністів з долини Дунаю отримають по зубах у разі нападу на Україну. Угорщині краще сидіти тихо й сумирно.
вчора, 19:58
Війна
Анкара підтримує встановлення безумовного припинення вогню та зусилля, спрямовані на його досягнення.
10 травня, 19:17
Війна
На параді, який у Москві провели 9 травня, вдалося ідентифікувати п’ятьох північнокорейських генералів, причетних до війни проти України.
10 травня, 17:08
Війна
Спецпредставник Трампа Кіт Келлог заявив, що повне припинення вогню на 30 днів стане початком завершення російсько-української війни.
10 травня, 16:18
Війна
Такого рішення країни дійшли після «довгої ночі переговорів» за посередництва Сполучених Штатів.
10 травня, 15:18