Безальтернативний Зе, або чому Володьку не переоберуть

Опінії
05 лютого, 20:38
Безальтернативний Зе, або чому Володьку не переоберуть
Фото: Facebook

Володимиру Зеленському не стати президентом вдруге. Чому? Ну, бо він вважає людей гівном.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Зеленський вважає людей, які спочатку зробили його президентом, нікчемами. Тих самих, які два роки поспіль героїчно борються за державу, щоби Зеленський міг приміряти фуражки Черчилля, Трумена, Рейгана...

Зеленський і його оточення вважають наших журналістів лайном: «Це все іпсо, це фейк, ви — суки Порошенка, ви сієте кремлівські наративи, ви баби ідіть на кухню». Тому про своє хворе бажання звільнити чи не єдиного профі у нинішній Україні генерала Валерія Залужного Зеленський повідомив в інтерв'ю італійському «Суспільному».

Не нашому, бо на нашому там погані журналісти й ставлять погані питання про Татарова з Єрмаком. Зеленський розказав чужому народу, бо свій можна газлайтить, цькувати та вважати за ідіотів — що думає про перезавантаження.

Так от, він розмірковує над звільненням не лише Залужного, а й інших керівних осіб:

«Звичайно, необхідне перезавантаження і новий початок. Коли ми говоримо про це, я маю на увазі заміну низки керівних осіб держави, не лише у військовій сфері. Я розмірковую над цією заміною [Залужного — прим. авт.], це правда. Це питання стосується всієї управлінської групи, яка веде машину країни».

Знаєте, в чому гірка іронія? Якби не були в повномасштабній війні — у нас надворі нині на всі 100% буяла б виборча кампанія президента, де Зеленському світили матюки на паркані, а у Верховній Раді була б інша конфігурація — і з великою долею вірогідності ми б не побачили там Безуглу та Арахамію.

Володька увімкнув на потужну потужність «хочу і можу», яке стало смертельним вироком для багатьох. Бо я загадую старе інтерв'ю Пікалова на «Українській Правді»: «Вові подобається, коли все відбувається, як він хоче».

У книзі «Останній політикан» йдеться про те, що США попереджали Зеленського про підготовку РФ великої війни з квітня 2021 року. Він розказував про паніку і нагнітання, і кричав на президента Джозефа Байдена.

Заздалегідь ЦРУ надало йому карти зі стрілочками, але в інтерв'ю виданню NOS він визнав, що не покликав людей копати рови, «аби не було паніки». У книзі Саймона Шустера йдеться про те, як Кирило Тимошенко зі старту почав керувати редакторами груп єдиного телемарафону, бо «Вові не подобалися деякі новини», а тому новини викривлено показували так, як подобається лідеру.

Залужний написав детальну статтю про стан війни для The Economist — «у мого лідера паніка, що я скажу моєму лідеру». Я не знаю скільки нам коштуватиме переформатування і «відсутність паніки», але Володимир Олександрович мав би подумати над своєю поведінкою та як його «хочу і можу» несуть потяг Україна до прірви.

Навіть італійцям він не назвав причину бажання звільнення Залужного, тому очевидно — він ненавидить його через довіру суспільства, реальну підготовку до таємно від Єрмака і Зе до війни. І врешті, що це чи не єдиний дорослий чоловік, який не бігає за лідером з чупачупсами та брязкальцями.

Заруба із Залужним ніщо інше як кейс про «вкрадену перемогу». Лише через те, що є заздрощі до генерала, який якісно відрізняється від зеленого бакпосєву.
Читайте також:
Політика
Володимир Зеленський зробив заяву про ухилянтів від мобілізації
12 квітня, 10:00
Позиція
Бо тоді від годівниці буде відлучена злодійкувата команда 5-6 менеджерів, яка вперто й послідовно розвалює фронт.
10 квітня, 10:05
Опінії
За підсумками п’яти років необхідно звітувати. За кожен пункт програми. За кожну свою дію. За результати та наслідки.
02 квітня, 09:37
Політика
Влада Азербайджану відмовилася приймати найвеличнішого лідора Всесвіту
01 березня, 15:09
Опінії
Двох сестер повернули із окупованої Луганської області: вони майже два роки не бачили маму. Зеленському по цимбалах, його діти в безпеці.
26 лютого, 16:45
Опінії
Більшість населення України — інфозалежні люди без критично-логічного мислення. І це біда, яка масштабується на тлі воєнних поразок.
22 лютого, 13:45