Безкарна зрозумілість «слуг» до Кремля доведе

ПОЛІТИКА
26.03.2023, 16:09
Безкарна зрозумілість «слуг» до Кремля доведе

Провладні політики за останній рік звикли говорити, що їм заманеться. А відтак, вони не дуже зважають на наслідки.

Єдиний телемарафон, де немає місця дискусіям, швидко виховав зарозумілість і безвідповідальність. Якщо всередині України їм це сходить з рук, то парламентська дипломатія фривольності не дарує.

Голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики Олександр Мережко одним вкрай необережним дописом у Twitter втрутився у міжпартійну боротьбу в Польщі. І, що ж ви думаєте, – одразу потрапив у досить гучний скандал.

Безкарна зрозумілість «слуг» до Кремля доведе_1

Там починається передвиборча кампанія, де між панівною партією "Право і Справедливість" та опозиційною "Громадянська Платформа" регулярно виникають баталії. З різних причин, і це нормально, і деякі, природно, стосуються України.

Олександр Мережко вирішив втрутитися в одну з таких суперечок і твітнув у відповідь колишньому міністру оборони Польщі, опозиційному депутату Томашу Семоняку. Цим він підтримав протилежну йому сторону і пошкодував, що у Польщі є досі такі політики, як Семоняк, котрі «намагаються зруйнувати відносини між Україною і Польщею».

Власне, уявіть, що хтось із закордонних політиків зробить подібну заяву про українських парламентарів і дасть публічну оцінку наявності Мережка чи Ар'єва у Верховній Раді. Чи це буде дипломатично і тактовно?

Очевидно, що ні: бо кого країна обрала, то її внутрішні справи!

Можна критикувати позицію політика, але ні в якому разі не вибір іншого народу, з яким у нас не просто дружні, а стратегічні стосунки. І тим більше не ставати на чийсь бік у чужій внутрішній боротьбі.

Саме Мережко грубим втручанням вже завдав шкоди відносинам України та Польщі – виник скандал. Інтерес України – мати підтримку всіх політичних сил країни, яка є нашим найближчим другом з сусідніх держав.

А він не просто депутат Верховної Ради, проте цілий голова профільного комітету! Тому, хоч ця історія, звісно, мине, але осад 100%-во залишиться.

Щиро прикро, що український політик грубо втрутився у внутрішні справи Польщі. Сподіваємося, серйозних наслідків не буде; та ця історія – дзвіночок.

Цензура у ЗМІ та суцільна комфортна медіаатмосфера для слуг є передумовою для таких недипломатичних історій. Демократія тримає політиків в тонусі.

Ось, чому абсолютна влада розбещує абсолютно, а проблеми потім не тільки для влади. Для всіх!

Безкарна зрозумілість «слуг» до Кремля доведе_3
Автор : Володимир Ар'єв
Читайте також:
Політика
Зеленський підписав указ про призначення нового начальника Управління державної охорони
вчора, 17:35
Політика
Після потужного прориву «Кварталу 95» у Швейцарії блазні з Банкової взялися множити «успіхи» на дипломатичному напрямі. Згадали за Болгарію.
20 червня, 19:23
Опінії
«Слуги урода» не припиняють руйнувати енергетичну систему держави. Фактично, вони свідомо підігрують російським загарбникам.
19 червня, 20:35
Опінії
Я цілком розумію військових, які відмовляються приходити на засідання цієї комісії, бо відвідувати подібні заходи – то не поважати себе.
12 червня, 15:01
Опінії
Навіщо Україні міністр, який не вірить в ефективність детінізації економіки?
12 червня, 10:28
Опінії
А часто призводить до військових переворотів.
10 червня, 15:25