Безпринципність вимірюється у «Лещенках»

ПОЛІТИКА
24 січня, 19:04
Безпринципність вимірюється у «Лещенках»

Черговий речник Офісу пРезидента опинився у центрі гучного скандалу. Поціновувач ЛҐБТ-вечірок Сергій Лещенко вважає українців тупими рабами.

Про це свідчить його відверте інтерв'ю для швейцарського видання Tages Anzeiger, в якому вимагає від західних урядовців негайно зупинити підтримку українським біженцям. Прислужник Банкової та відомий корупціонер Лещенко переконаний, що українці, як втратили дах над головою повинні повертатися додому.

Колишній вітчизняний журналіст і парламентар у рамках виступу на заходах Всесвітнього економічного форуму у Давосі зазначив, що «держави Європи зобов'язані зупинити допомогу» нашим співгромаданям. Ця заява виглядає, як паніка в Офісі пРезидента, який став кублом блазнів і зрадників.

Радимо Сергію Лещенку та іншим мудрагелям з Банкової прожити хоча б місяць, як біженець чи внутрішньопереміщена особа, а не на рейвах у Москві відтанцьовувати. Бо навішувати локшину на вуха майстрів вистачає, дарма що Україні та українцям від цього пустослів'я тільки гірше.

Сергій Лещенко настільки тупий і некомпетентний, що впевнений — люди не вміють користуватися Google-пошуковиком та відстежувати кожне його слово, кожен рух. Коли скандальну заяву почали обговорювати у соціальних мережах в негативному контексті, то він написав: «Це Ірина Геращенко та інші порохоботи все вигадали, влаштувавши спалах ненависті».

Однак прислужник Зе-команди профанів навіть не здогадується про те, що його заяви можна спокійно прочитати у західній пресі, витративши всього 10 секунд на пошук у Google. Мерзенна, безпринципна, брехлива істота Сергій Лещенко вкотре довів — чинна влада неодмінно піде на смітник історії, але буде це не добровільно.

Безпринципність вимірюється у «Лещенках»_1
Безпринципність вимірюється у «Лещенках»_3
Читайте також:
Опінії
І водночас Укренерго, Енергоатом, ДТЕК, ERU, ОГТСУ та Укртрансгаз та інші патріоти готуються до «важливої» конференції в Будапешті.
12 квітня, 15:41
Війна
Уряд США заважає знищенню нафтопереробної промисловості РФ, бо зростуть ціни на «чорне золото». А ще — зміцняться позиції Дональда Трампа.
22 березня, 19:23
Полтава
Представник олігархічного проєкту «Довіра» Андрій Сімонов підшукує собі нових покровителів. Очевидно, патронат Олега Кулініча став тягарем.
17 березня, 08:48
Політика
Обранець від фракції «Слуга народу» Руслан Горбенко вважає, що всі українці з інвалідністю придатні до війська. Натомість депутати — ні.
12 березня, 12:37
Політика
Там, де особа почувається абсолютно безкарною, — відкривається безмежне поле для зловживань. Доведено «слугами народу» і соросятами.
08 березня, 13:36
Опінії
45-й американський президент зараз грає на руку путіна, шантажуючи Білий дім. Уряд Джозефа Байдена опинився у надскладній ситуації.
06 лютого, 13:32