Безугла і Третьякова — той випадок, коли аборт може врятувати людство

Опінії
29 березня, 07:12
Безугла і Третьякова — той випадок, коли аборт може врятувати людство
Фото: Facebook

Почали з Рейгана, приміряли труси Черчилля, завершили Джоном Адамсом. O tempora, o mores, o servi...

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Дві подруги по уму Безугла та Третьякова — вирішили обгадити американського президента і нап'ялити його опудало на Зеленського-Єрмака. Ти диви які, акти Лоґана з тумбочки повитягували.

Так от, мова йде про 1799 рік. Тоді ані США, ані Франція, м'яко кажучи, не нагадували себе нинішніх, бо Америка ще була своєрідною постколонією із відсутністю притомних людських прав, Францію штормило від ґільйотин до Наполеона.

Друге — Джон Адамс взагалі-то був фаховим юристом, а не ларьочником, як дехто на столичній вулиці Банковій. І в умовах хиткої державності та тиску опонентів він намагався уладнати правову систему.

Джон Адамс, мабуть, у труні перевертається від таких подруг, які згадують його ім'я всує. Вони у марнославстві своєму намагаються прикрити нею якусь нову татаровщину.

Раджу не показуйте цим подругам зі «слуг народу» закон Конґресу США 1850 року про пошук рабів-утікачів. А то опозиціонерів будуть ще і з собаками ловити.

Безугла і Третьякова — не просто притрушені жінки. Це два шкідники!
Читайте також:
Новини
Який не знає, чим себе зайняти в робочий час.
15 квітня, 09:15
Опінії
В.о. ректорки Національного авіаційного університету призначена депутатка від «Слуги урода» з Кривого Рогу. Без наявності наукового ступеня
12 квітня, 10:39
Політика
Спочатку вони прийшли за патріотами, потім — за критиками узурпації влади, а завтра — за кожним із нас. Зе-влада веде Україну до поразки!..
11 квітня, 13:28
Політика
На сайті президента України є посилання на нелегальне онлайн-казино
10 квітня, 11:04
Політика
Який відсоток ВВП України генерує Юзік і ФК «Кривбас» зелені блазні не повідомляють.
06 квітня, 09:10
Новини
А як же проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби?
05 квітня, 19:40