Мафію перемогти неможливо. Її потрібно очолити.

ПОЛІТИКА
16 березня, 08:17
Мафію перемогти неможливо. Її потрібно очолити.

Такий девіз олігарха Зеленського.

Під час правління Януковича сформувалася каста молодих олігархів, які розірвали державну скарбницю на десятки мільярдів доларів.

Янукович Олександр, Арбузов, Ставіцький, Клименко, Захарченко, та інші члени команди Януковича за кілька років майже з безхатьків перетворилися на фінансових небожителів.

Тільки у Ставіцького під час обшуків виявили мільйони доларів у готівці та кілограми золота.

Після повалення Януковича видатні ривалюціонери сформували власний олігархічний клас, застосувавши золоте правило революції: - грабуй награбоване.

Авакоф, Пашинський, Луценко, Кривецький, та інші набувачі революції сформували новий олігархічний клас, допомагаючи попереднім олігархам «вирішувати складні кримінальні питання», попутно продаючи державні посади, та грабуючи все, що попадало під руку.

Але і з проголошеної Зеленським боротьби з олігархами незайманими вийшли  як Коломийський, так і Фірташ, і Льовочкін, і Пінчук, і Злочевський, і Юлія Тимошенко, та десятки, сотні, і тисячі менших калібром, але тим не менш грабуючих країну олігархів.

Мафію перемогти неможливо. Її потрібно очолити._1

Результатом «боротьби» Зеленського з олігархами є поява нових олігархів - Єрмака, Татарова, Кирила Тимошенка, Шурми та інших партнерів Зеленського.

Тож маніпулятивні заяви єдиновірців зеленої влади, вкинуті за посередництва засобів масової дезінформації жодним чином не повинні розслабити українців, які б'ються проти окупантів - як зовнішніх, так і внутрішніх.

І хоча час нашої перемоги ще, поки що, не настав, маємо чітко розуміти хто і як знекровлював Україну, формуючи свої мільярдні статки.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Кримінал
Родина російського олігарха узбецького походження продовжує розкошувати в Європі. Але правоохоронці ФРН стали на заваді.
05.10.2023, 18:55
Кримінал
Також НЕК "Укренерго" збагатили Коломойського на 1,4 млрд грн
29.08.2023, 10:51
Блоги
У реєстр олігархів не внесено жодного прізвища, оскільки Україна перебуває у стані війни.
11.08.2023, 07:39
Опінії
Було б дуже чудово для України, аби ще зірка Єрмака і Татарова закотилася до бісової матері. Тоді б уроборос корупції зник сам собою...
01.06.2023, 20:53
Виміри
А українцям зелена сволота, яка окупувала Україну, пропонує підвищити тариф на електроенергію.
24.04.2023, 16:03
Політика
Коломойський увійшов до рейтингу мільярдерів Forbes як громадянин Ізраїлю
04.04.2023, 17:12