Бійці батальйону «Крим» битимуться до остаточного визволення півострова

ВІЙНА
08 квітня, 21:58
Бійці батальйону «Крим» битимуться до остаточного визволення півострова
Фото: QIRIM.News

Російська тактика ведення агресії виключно терором не зазнала сильних змін, тому захисники України готові гнати ворога звідусіль.

Таку думку в інтерв'ю виданню "QIRIM.News" висловив командир добровольчого батальйону "Крим" Іса Акаєв, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Представник кримськотатарського народу та учасник АТО/ООС стверджує, що його бойовий підрозділ знав про майбутній повномасштабний напад від вищого державного керівництва.

«Ми наперед готувалися до цієї війни. Коли було зрозуміло українським спецслужбам, що ймовірність російського вторгнення становить понад 80%, ми почали збиратися та проводити бойову підготовку. Нам повідомили, що рано-вранці 24 лютого почнеться воєнне вторгнення і вже в цей час ми були у Києві. Благо, на відміну від 2014 року, зараз у нас стало більше зброї, з'явилися "Javelin", NLAW. Загалом стало набагато ефективніше боротися з броньованою технікою супротивника. За останні 7-8 років побільшало й українське виробництво зброї. Що важливо: у росії більший, ніж у нас людський ресурс, проте ми маємо найголовніше – це воля до перемоги, високий моральний дух. Тому перемога однозначно буде за нами, буде тяжко, але перемога за Україною», – заявив Іса Акаєв.

Водночас вояк-киримли уточнює, на сьогодні триває легалізація добровольчого батальйону "Крим", який поки не закріплений за жодною зі структур Сил Оборони України.

«Поки ми зібрали майже 40 осіб, які зголосилися бити москаля. Для нас знайшли прийнятні умови, тож ми намагаємося втілити їх у життя. Наші юристи займаються питанням легалізації, гадаю через 2-3 дні ми підготуємо всі необхідні документи. Потім буде ухвалено рішення закріпити нас за СБУ, МВС чи ЗСУ. І тут я хочу уточнити, що ми не зупинимося, поки не повернемо Крим. Ми повернемось обов'язково додому», – підсумував Іса Акаєв.

Також представник кримськотатарського народу пообіцяв після звільнення півострову від загарбників помститися тим, хто переслідував його родичів і знайомих.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що у тимчасово окупованому Севастополі карателі ФСБ РФ затримали українських патріотів.

Бійці батальйону «Крим» битимуться до остаточного визволення півострова_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Попри щільні цілодобові вогневі вали та набіги російської орди Східний фронт не просто тримається, але й перетравлює сотні загарбників.
29 листопада, 08:56
Некролог
25-річний Джонатан Ценґ віддав своє життя у боях на Сході проти російського окупаційно-терористичного контингенту.
07 листопада, 09:00
Війна
Розгортання московитами повномасштабної війни 24 лютого 2022 року змусило влитися у лави Збройних Сил України тих, хто досі був самостійним.
15 серпня, 08:54
Війна
Учасники Революції гідності та Антитерористичної операції на Донбасі об'єдналися у спецпідрозділ, який полюватиме на окупантів у тилу.
08 серпня, 07:01
Опінії
А потім весна заговорила з нами пащами цвинтарних ям. Вона зняла з рукавів наших софтшелок жовті стрічки й обмотала їх чорним скотчем.
15 червня, 18:12
Війна
43-річний уродженець Донецька Саїд Ісмагілов склав повноваження муфтія Духовного управління мусульман України "Умма" заради опору агресії.
11 червня, 18:18