Бійці батальйону «Полтавщина»: Ми задоволені своїм комбатом, ми йому довіряємо

ПОЛТАВА
16.10.2014, 09:01
Бійці батальйону «Полтавщина»: Ми задоволені своїм комбатом, ми йому довіряємо

Ще до цього часу у деяких полтавських ЗМІ з’являються матеріали, де досі поливають брудом комбата «Полтавщини» Іллю Киву. Певним чином це говорить про некомпетентність цих журналістів, бо очорняти людину не провівши журналістське розслідування, це просто непрофесійно. Не залишаються осторонь цієї теми і деякі одіозні особи, зокрема кандидат у народні депутати Юрій Бублик. Замість того, щоб розібратися із ситуацією, котра склалася у батальйоні «Полтавщина», він не втрачає моменту та при будь-якій нагоді, будь вона вдала чи ні, все ж базікає направо та наліво про те, які ж бідні та нещасні бійці полтавського батальйону, бо їм дістався такий непутящий комбат Ілля Кива.

Ми не будемо довго розвивати цю тему, бо все і так очевидно. Тактика піару пана Бублика нам давно зрозуміла: опоганювати інших людей, щоб на їх фоні виглядати білим та пухнастим. Такі «правила гри» говорять про те, що кандидат у народні депутати піде по головах аби досягти своїх цілей.

Та все ж, ми поставимо крапу в цій брудній історії про комбата «Полтавщини». А далі вирішуйте самі, ми наведемо конкретні доведені факти.

У редакцію ГС «Останній Бастіон» надійшов лист від бійців батальйону «Полтавщина». У цьому зверненні вони проясняють ситуацію щодо їх служби під командуванням Іллі Киви.

«Знаєте, як говорять, що потрібно поносити черевики, щоб зрозуміти – хороші вони чи ні. Так ось, ми взяли та й поносили. Не прогадали, бо Кива по-хорошому незвичайний комбат. Замість того, аби сидіти в кабінеті та роздавати вказівки, він тут, з нами. Спить у загальній кімнаті на підлозі, їсть звичайну кашу та розмовляє з кожним, чує, розуміє й робить. Не словом. А ділом!», - йдеться у листі.

Бійці батальйону описують Іллю Киву так, що він суворий, проте справедливий. І якщо лає, то тільки по ділу. Він ставить адекватні завдання та робить все для їх виконання.

За словами спецпризначенців, вони задоволені комбатом та довіряють йому.

У кінці свого листа бійці «Полтавщини» звертаються до людей, котрі займаються політичним піаром:

«Людям, котрі займають політичним піаром з цього приводу! Приїздіть! Ми дамо вам форму й автомат, виконаєте з нами пару бойових завдань, а потім тільки отримаєте моральне право судити».


Читайте також:
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
вчора, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
вчора, 17:35
Нагода була подвійною.
вчора, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
вчора, 10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
24 лютого, 17:55
Дошка буде встановлена на будинку, в якому мешкав Джохар Дудаєв.
24 лютого, 10:38