Бійці флоту Її Величності випробували реактивний штурмовий костюм

СВІТ
07 червня, 08:12
Бійці флоту Її Величності випробували реактивний штурмовий костюм
Фото: Yahoo

Морські піхотинці Великої Британії провели одиничні десантування з корабля на корабель озброївшися реактивним костюмом.

Інноваційну розробку для британських моряків створила технолоґічна корпорація "Gravity Industries", поінформувало видання "CNN".

Присутнє на випробуванні у відкритому морі командування ВМС Її Величності відзначило, що вказаний пристрій буде використано у недалекому майбутньому під час особливих бойових місій.

Головну увагу приділятимуть тим операціям, які пов'язані з боротьбою проти терористів, контрабандистів і піратів у Перській затоці, Аденській протоці тощо.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", британські військові навчають українських інструкторів ведення бойових дій в умовах урбанізованої місцевості.

Бійці флоту Її Величності випробували реактивний штурмовий костюм_1
Читайте також:
Путінський режим готується до воєнної провокації на півдні України, до якої можуть залучити механізовані підрозділи ЗС РФ.
31 березня, 13:57
Олег Уруський представляє інтереси вітчизняних лобістів у сфері оборонної промисловості, але Денис Шмигаль про це ні сном ні духом.
25 лютого, 08:18
Представники російського військового контингенту продемонстрували турецьким колегам "міць" БПЛА "Форпост" і "Орлан-10".
06 лютого, 10:48
Один з методів роботи МВС із суспільством — дезінформування.
28 січня, 19:24
При цьому не варто розраховувати на повернення окупованих районів Донецької та Луганської областей виключно воєнним шляхом.
13.11.2020, 13:17
Очільник оборонного відомства США Марк Еспер застеріг світ від небезпеки, яку становить програма новітнього озброєння КНДР.
15.10.2020, 11:15