Місія ORBITAL: українські військові інструктори проходять британський курс міського бою

ВІЙНА
22.05.2021, 12:15
Місія ORBITAL: українські військові інструктори проходять британський курс міського бою

Британські військові навчають українських інструкторів ведення бойових дій в умовах урбанізованої місцевості

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочався британський курс з підготовки українських інструкторів за стандартами НАТО.

Про це повідомляє АрміяInform.

Курс тренувальної місії операції ORBITAL спрямований на вдосконалення знань і навичок українських військових з ведення бойових дій в умовах урбанізованої місцевості.

Місія ORBITAL: українські військові інструктори проходять британський курс міського бою_1
Місія ORBITAL: українські військові інструктори проходять британський курс міського бою_3

Як розповів керівник пресслужби МЦМБ капітан Віталій Ілик, слухачами курсу стали інструктори Навчального центру підготовки підрозділів та батальйону позначення дій противника OPFOR Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Серед викладачів — офіцери і сержанти Збройних сил Сполученого Королівства Великої Британії з бойовим досвідом. Курс триватиме три тижні і включатиме як теорію, так і практичні вправи на навчальних місцях з елементами міської забудови та урбанізованої місцевості. Слухачі після складання тестів отримають відповідні  сертифікати і зможуть згодом викладати курс для підрозділів Збройних Сил України.

Відзначимо, в 2015 році уряд Великобританії за підтримки Палати лордів, прийняло рішення про створення тренувальної групи британських інструкторів (операція ORBITAL) і відправки військового персоналу в Україні для надання допомоги з розвитку оперативних і бойових можливостей Збройних сил України.

Читайте також:
Кримінал
Учасникам схеми може загрожувати до 8 років позбавлення волі.
вчора, 20:57
Війна
Наші земляки-захисники потребують квадрокоптера DJI Mavic 3T.
28 липня, 13:32
Війна
Його бійці викрали і побили цивільного.
18 липня, 19:22
Опінії
Особистий вибір військового: чотири аргументи проти контракту.
15 червня, 08:01
Війна
«Бл*дь, щоб ви подавились своїми бабками»...
12 червня, 20:33
Політика
Наразі більшість призовників— юнаки, проте з часом чоловіків буде народжуватися недостатньо, щоб продовжувати цю тенденцію.
30 травня, 08:26