Бійці штурмової бригади «Лють» закликали поліцейських вступати до лав підрозділу

ВІЙНА
10 лютого, 09:25
Бійці штурмової бригади «Лють» закликали поліцейських вступати до лав підрозділу

Бійці об’єднаної штурмової бригади Національної поліції звернулись до колег поліцейських із закликом вступати до лав підрозділу.

Відповідне звернення опубліковано на сторінці бригади.

«Колеги поліцейські! У складі бригади Нацполіції «Лють» вже майже рік ми виконуємо надскладні бойові задачі на фронті. Завзято нищать ворога слідчі, оперативники, дільничні, патрульні, кінологи, спецпризначенці поліції! За цей час ми переконали всіх, що поліція дійсно воює та змогли здобути успіх на певних ділянках фронту!

Навіть ті, хто долучився до бригади з цивільних професій, став поліцейським і склав Присягу на вірність нашій країні та Українському народові. Саме у цей відповідальний момент, коли напав ворог, ми повинні бути вірними, мужніми та хоробрими! Долучайтесь, чекаємо вас у бригаді!» — ідеться у зверненні.

5 лютого соцмережами поширилося відео конфлікту у поліції Дніпропетровської області на якому заступник начальника ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області Володимир Богоніс сперечається начебто через те, що спецпризначенці відмовлялися йти воювати у складі штурмової бригади «Лють».

Згодом, заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич повідомив, що полк поліції особливого призначення, члени якого відмовилися воювати у складі штурмової бригади «Лють», розформують, а спецпризначенців переведуть до «Люті» згідно із законодавством.

Читайте також:
Кримінал
За хабар 4 тис. грн він обіцяв прискорити процес реєстрації автомобіля у львівському сервісному центрі МВС.
16 квітня, 15:27
Опінії
Начальник управління головної інспекції ГУНП в Закарпатській області Особисто прикриває незаконну торгівлю деяких точок на ринку Ужгорода.
13 квітня, 14:05
Кримінал
Він особисто керував корупційними процесами – погоджував суми за купівлю прав водія.
10 квітня, 10:28
Політика
Дружина поліцейського задекларувала криптовалюти на 775 тис. гривень.
09 квітня, 15:30
Кримінал
Для приховування статків посадовець навіть офіційно розірвав свій шлюб, проте й надалі підтримував сімейні стосунки.
21 березня, 17:30