Білий дім готується до імовірної процедури імпічменту Байдена за ініціативою республіканців

СВІТ
02 вересня, 11:23
Білий дім готується до імовірної процедури імпічменту Байдена за ініціативою республіканців

Помічники та союзники Байдена кажуть, що готуються рішуче протидіяти розслідуванню щодо імпічменту і представити його як фікцію

Білий дім створив оперативний штаб з двох десятків юристів, помічників законодавців і співробітників зі зв’язків з громадськістю для реагування на ймовірний запит республіканців щодо імпічменту президента Джо Байдена.

Повідомляє NBC News з посиланням на посадовців Білого дому.

Вісім осіб, знайомих з планами, розповіли, що ці зусилля формувалися протягом декількох місяців в офісі юрисконсульта Білого дому в рамках відповіді на розслідування, яке очолюють республіканці у Палаті представників.

Помічники та союзники Байдена кажуть, що готуються рішуче протидіяти розслідуванню щодо імпічменту і представити його як бездоказову партійну фікцію, яка демонструє схильність Республіканської партії до хаосу.

"Порівнювати це з минулими імпічментами – це не яблука з яблуками і навіть не яблука з апельсинами; це яблука зі слонами. Ніколи у сучасній історії імпічмент не ґрунтувався на відсутності доказів", – сказав помічник Білого дому.

Білий дім почав готуватися до імпічменту у перший день роботи нової більшості у Палаті представників цього року. Але тепер, коли спікер Кевін Маккарті, республіканець від Каліфорнії, назвав розслідування щодо імпічменту "природним кроком вперед", помічники Білого дому провели серпневі канікули, вивчаючи заяви Республіканської партії і допрацьовуючи послання і команду реагування, повідомило джерело, знайоме з цією стратегією.

Республіканці у Палаті представників заявили, що зосередять своє розслідування на ймовірній злочинній діяльності сина Байдена, Хантера Байдена, в рамках його закордонних ділових операцій.

Воно також заглибиться у поки що недоведені твердження про те, що Джо Байден займався хабарництвом, корупцією або іншим чином зловживав своєю владою, щоб допомогти збагатити свого сина, коли був віцепрезидентом. Однак навіть деякі представники Республіканської партії у Палаті представників визнали, що не мають доказів неправомірних дій президента.

Тим не менш, Маккарті наполягає на тому, що існує "культура корупції, яка пронизує всю сім’ю Байденів".

Особа, знайома з ходом підготовки у Білому домі, заявила, що розслідування щодо імпічменту, яке зараз розглядає Республіканська партія, "не є зусиллям, що ґрунтується на фактах, це зусилля, зосереджене на виборах".

Якщо республіканці доведуть до кінця погрози розслідування імпічменту у найближчі тижні або місяці, демократи планують переконати громадськість у тому, що політика республіканців "відірвана від життя", оскільки ті домагаються імпічменту, що може порушити роботу уряду.

Читайте також:
Політика
Навіщо у Зеленського дискредитують Залужного та Генштаб ЗСУ
02 грудня, 13:35
Опінії
Така поведінка Зеленського та Слуг народу показує, що вони не бажають ніяких реальних змін в управлінні армією.
01 грудня, 18:13
Політика
Залужний був здивований тим, що його не запросили на військову нараду з Зеленським, Сирським та Умєровим.
01 грудня, 14:11
Опінії
В Офісі розуміють, що далі ситуація для них може бути гірша, бо скандали квітнуть, а результатів немає.
04 листопада, 17:21
Світ
Конгрес має розслідувати, як один мільярдер створює державну політику та зовнішню політику для всього світу.
14 вересня, 07:36
Опінії
Хочу засмутити більшість кандидатів: всі 58 посад вже продані, а імена переможців конкурсу відомі задовго до його початку.
27 серпня, 09:07