Білий дім розглядає можливість пом'якшення санкцій проти росії — Reuters

ПОЛІТИКА
04.03.2025, 09:11
Білий дім розглядає можливість пом'якшення санкцій проти росії — Reuters

США готові зняття обмежень з окремих російських юридичних і фізичних осіб, зокрема із деяких олігархів.

Білий дім попросив Державний департамент і Міністерство фінансів підготувати список санкцій проти рф, які можна пом’якшити.

Про це пише Reuters, покликаючись на власні джерела.

Зазначається, що зараз санкційні відомства готують пропозиції щодо зняття обмежень з окремих російських юридичних і фізичних осіб, зокрема із деяких олігархів.

Як пише Reuters, конкретний запит Білого дому на такий документ в останні дні підкреслює готовність Трампа і його радників послабити російські санкції в межах потенційної угоди з москвою.

Нагадаємо, раніше держсекретар США Марко Рубіо заявляв, що Вашингтон не скасовуватиме санкцій проти росії принаймні до досягнення угоди про припинення війни в Україні.

Водночас міністр фінансів США Скотт Бессент припускав, що питання щодо корекції санкцій щодо росії можуть розглянути на переговорах.

Автор : Валерій Гонтар
Читайте також:
Світ
Танкер перебуває у санкційних списках кількох країн, зокрема Європейського Союзу.
06:40
Світ
США можуть випустити на ринок підсанкційну російську нафту.
07 березня, 07:05
Політика
Сполучені Штати вивели німецькі активи російської компанії «Роснефть» з-під дії санкцій проти рф на невизначений термін.
05 березня, 10:36
Війна
У Середземному морі зайнявся Arctic Metagaz — танкер для перевезення зрідженого природного газу під російським прапором.
04 березня, 07:10
Світ
OFAC вже тричі продовжував термін, протягом якого потенційні покупці можуть вести переговори з «Лукойлом».
27 лютого, 07:21
Політика
Під обмеження потрапили особи та організації з рф і ОАЕ, яких звинувачують у торгівлі експлойтами та загрозі нацбезпеці США.
25 лютого, 07:25