Білий дім та Конгрес США досягли попередньої угоди про підвищення ліміту держборгу США

ЕКОНОМІКА
28 травня, 12:20
Білий дім та Конгрес США досягли попередньої угоди про підвищення ліміту держборгу США

Тепер законодавці мають ухвалити відповідний законопроєкт до 5 червня, аби офіційно підвищити ліміт державного боргу США.

Президент США Джо Байден і спікер Палати представників республіканець Кевін Маккарті досягли попередньої угоди про підвищення боргу федерального уряду до $31,4 трильйона, уникнувши дефолту за кілька днів до критичної дати.

Про це повідомляє агентство Reuters із посиланням на джерела в адміністрації США, передає медіа агенція "Останній Бастіон".

«Білий дім і перемовники від республіканців з Палати представників досягли принципової угоди щодо запобігання дефолту за боргом», - поінформували два незалежні джерела, обізнані з перебігом переговорів.

Водночас за словами одного зі співрозмовників агентства, це не означає, що питання вирішено остаточно, оскільки сторонам потрібно завершити «одну-дві дрібні речі». Однак, зауважив він, цього достатньо, щоби просуватися далі.

У суботу ввечері президент Байден і спікер Маккарті провели 90-хвилинну телефонну розмову з цього питання.

Угода має запобігти технічному дефолту уряду, оскільки при досягненні попереднього рівня боргу міністерство фінансів США не зможе покривати всі свої зобов’язання.

Додамо, що тепер законодавці мають ухвалити відповідний законопроєкт до 5 червня, аби офіційно підвищити ліміт державного боргу США.

Читайте також:
Політика
У разі, якщо консервативна опозиція у Палаті представників США заблокує виділення мільярдів, то РФ переможе. Цього не можна допустити.
23 вересня, 19:36
Світ
Зокрема вивчатимуть роботу його сина в Україні
13 вересня, 06:43
Світ
Велика Британія демонструє, що може зіграти провідну роль серед Китаю, США та Європи
20 серпня, 14:12
Політика
Перед президентськими виборами у США Дональд Трамп може створити образ "жертви політичних репресій"
19 серпня, 12:03
Політика
Трамп може балотуватися в президенти як засуджений злочинець або навіть з-за ґрат
17 серпня, 06:25
Політика
Справа стосується спроби фальсифікації виборів у США
15 серпня, 14:05