Білорусь будує нове військове містечко поблизу кордону з Україною

ВІЙНА
09 січня, 09:10
Білорусь будує нове військове містечко поблизу кордону з Україною

Точне місце будівництва офіційно не розголошується

Міністерство оборони Білорусі будує нове військове містечко за 40 кілометрів від кордону з Україною.

Про це повідомляє білоруська служба Радіо Свобода.

Видання зазначає, що будівництво мало розпочатися в 2023 році, а завершитися в 2027 році. Перша черга будівництва має бути здана в березні 2024 року.

У травні самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко оголосив про створення в Збройних силах «Південного оперативного командування», з чим журналісти і пов’язують будівництво нового військового об’єкта.

Точне місце будівництва офіційно не розголошується. Проте джерела видання зафіксували будівництво на території колишнього піонерського табору «Чайка» в Гомельському районі. Це приблизно посередині між обласним центром Гомелем і районним центром Річиця. Звідси веде асфальтована дорога до кордону з Україною, до прикордонного переходу в Новій Гуті близько 40 кілометрів.

Найімовірніше, у новому військовому містечку розмістять гарнізон, завданням якого стане прикриття державного кордону.

Але якщо політичне обʼєднання Білорусі та росії відбудеться, то доктрина зміниться на наступальну. Тоді це може бути військова база для нападу.

Читайте також:
Війна
Старі-«добрі» практики більшовицьких бузувірів досі панують у лавах війська РФ. Кожен захоплений у полон українець зазнає нелюдських тортур.
27 березня, 20:54
Політика
Однією із головних загроз міжнародній безпеці завжди були спеціальні (каральні) служби Кремля. Незалежно від назви їхня методика стабільна.
26 березня, 06:00
Війна
Ворог не здатен зупинити просування загонів РДК і ЛСР на нібито своїй території, що вже казати про нове вторгнення з Білгородщини й Курщини.
21 березня, 06:02
Війна
Масштабна гуманітарна криза, викликана війною Ізраїля у Ґазі, загрожує всьому регіону. Діти страждають на гостре недоїдання і зневоднення.
19 березня, 06:00
Світ
Чинний окупаційно-терористичний режим Ізраїля хоче завдати «остаточного удару» по південній частині смуги Ґази. Палестинці у небезпеці.
17 березня, 16:31
Кримінал
Російські загарбники продовжують хизуватися терором і репресіями українців. Забаганки кремлівського бункерного діда для них понад усе.
03 березня, 10:26