Білорусь лякає Захід ядерним статусом

СВІТ
28.12.2021, 13:37
Білорусь лякає Захід ядерним статусом
Фото: Останній Бастіон

В оприлюдненому проєкті змін до білоруської конституції немає згадки про без’ядерний та нейтральний статус

Вказані зміни стосуються статті 18 Конституції Республіки Білорусь. З актуальної редакції пропонується прибрати речення: "Республіка Білорусь має на меті зробити свою територію без'ядерною зоною, а державу – нейтральною". Натомість там пропонується додати іншу фразу: "Республіка Білорусь виключає військову агресію зі своєї території щодо інших держав".

Новий вигляд Конституції Білорусі
Новий вигляд Конституції Білорусі
Фото:belta

Референдум заплановано на лютий 2022 року, однак його конкретна дата поки не оголошена. Проєкт змін до конституції було оприлюднено лише 27 грудня.

Про можливість появи на території країни ядерної зброї заявив міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей. "Ми розглядаємо можливість розміщення на території Білорусі ядерного озброєння - це одна з відповідей на майбутні можливі дії з боку Північноатлантичного альянсу на території Польщі", — сказав він.

Крім того, сам одіозний очільник Білорусі Олександр Лукашенко запропонує Путіну розмістити ядерну зброю на своїй території. Про це повідомляє "Український мілітарний центр" з посиланням на інтерв’ю Лукашенка російським ЗМІ.

Що ж, з урахуванням усіх заяв та дій з боку головних світових агресорів — Росії та Китаю, зима обіцяє бути гарячою, головне, щоб це закострення геополітичної ситуації не закінчилося справжньою ядерною зимою!

Читайте також:
Війна
У Добрушському районі міг впасти, або був збитий гелікоптер
13 квітня, 14:20
Війна
Білоруси показали своє ставлення до окупаційних військ московії
13 квітня, 12:35
Війна
Попри здоровий глузд і волю білоруського народу, диктатор Лукашенко втягнув Білорусь у російську військову авантюру
21 березня, 12:48
Війна
Поки кремлівський бункерний щур і його чекістське оточення намагаються знищити Україну, наші захисники зачищають вороже лігво у Білорусі.
20 березня, 21:52
Економіка
Індуси збиралися закупити в Білорусі 1 млн. тонн калійних добрив — попри західні санкції
20 лютого, 11:21
Війна
Вірний сателіт в черговий раз доводить свою відданість московському господарю
08 лютого, 09:26