Білорус Олег Толмачев знищує «Укргазвидобування»

Позиція
14.12.2023, 10:50

В УГВ відбувся черговий реліз порції неправдивої інформації.

Як повідомило SPE, Олег Толмачев особисто попросив надати йому майданчик на конференції для самопіару.

SPE — це міжнародна асоціація нафтогазових інженерів. Ми не могли зрадіти цьому самолобіюванню пана Толмачева, бо як нам стало відомо з власних джерел у відділі кадрів УГВ, трудовий договір з Толмачевим містить пункти, які він мав виконати за своєї каденції:

    1)  Буріння на повітрі;

    2)  Горизонтальне буріння;

    3)  Бокове буріння.

Оскільки жодну з обіцянок він не виконав, журналістам «Останнього Бастіону» було цікаво послухати його виправдання та що стало на заваді виконанню його обіцянок.

Але Олег Толмачев вирішив зламати запропоновану ним же парадигму та почав розповідати не про успіхи, а про недоліки у своїй роботі зосередившись, зокрема, на видобутку.

Толмачев пообіцяв Чернишову, що покаже «казковий видобуток» понад 13,3 млрд кубометрів природного газу, тим самим випросивши на колінах собі каденцію на цілий рік. Але фантастичні навички банкрутити підприємства шляхом невмотивованих витрат на буріння, куди можна списати всю військову допомогу США, не допомогли здолати та виконати «обіцяне».

На наш погляд, оцінюючи постійні релізи Нафтогазу про фантастичні прибутки та досягнення, Чернишов з Толмачевим шляхом махінацій з якістю газу та нещадним режимам експлуатації — не дотягує навіть до 13,22 млрд кубометрів природного газу.

В той же день відбулася ще одна гучна подія, про яку звісно ж Толмачов і Нафтогаз забули повідомити суспільство. Це звільнення директора найбільшої філії УГВ, що забезпечує 40% державного видобутку країни. Обґрунтування досить чітко описано в заяві директора.

Білорус Олег Толмачев знищує «Укргазвидобування»_1

Як виявляється Толмачов 4 місяці не спілкувався з директором найбільшої філії, бо образився, що пан Охотніков категорично відмовився порушувати режими експлуатації свердловин заради «казкового плану», на відміну від директора Полтавської філії та головного інженера УГВ Сергія Лагно, що призвело до мільйонних збитків та штрафів оператора ГТС України за неякісний газ.

Нагадаємо що УГВ сплатило понад 300 млн грн штрафу оператору ГТС України за подачу неякісного газу. Цікаво скільки дронів Mavic T3 можна було закупити за ці гроші та передати українським воїнам на фронт?

Відповідальним за буріння на повітрі Толмачов призначив Акшіна Мехдієва, який не має профільної освіти. Що сильно обурило спілку буровиків України.

Ми впевнені що Чернишов, Толмачов та Мехдієв згодом з легкістю освоять всю міжнародну фінансову допомогу та обанкрутять Нафтогаз, як це Толмачов зробив з двома компаніями в Америці в минулому.

Як нам повідомили підлеглі Акшіна Мехдієва, станом на сьогодні відсутній операційний план УГВ на 2024 рік. Затвердженого виробничого плану на 2024 рік також немає.

Полтавська філія УГВ перебуває на межі зупинки видобутку, через відсутність метанолу.

І все це викликає справедливе обурення у працівників компанії.

Опудала, встановлені на центральних площах України, а також у кабінеті приЗЕдента — сіоніста, наглядно вказують шлях у колоніальне майбутнє, в яке ведуть прости господи менеджери номінально державних компаній. Майбутнє газу без газу, майбутнє менеджерів без профільної освіти, майбутнє України без українців.

І доля України, і стан номінально державних компаній, залежать тільки від національно свідомих українців.

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Політика
Це диверсія, навмисна шкода, знищення економіки, намагання очистити територію від людей?
09:35
Опінії
Усі ці довгі й безглузді розмови про НАТО — це все димова завіса, що маскує неефективність національної української політики безпеки.
13 липня, 16:20
Війна
Закупівлі продуктів харчування для військових останнім часом почали все частіше набирати рис скандальності.
13 липня, 08:32