Білорусь отримала російські БТР-82А

ВІЙНА
03.12.2021, 11:47
Білорусь отримала російські БТР-82А
Фото: google

Екіпажі отримали формуляри від техніки.

Бронетранспортери БТР-82А російського виробництва надійшли до 120-ї механізованої бригади збройних сил Білорусі. Про це інформує https://mil.in.ua/uk/news/120-ta-mehanizovana-brygada-bilorusi-otrymala-rosijski-btr-82a/

На стройовому плацу 120-ї окремої гвардійської механізованої бригади збройних сил Білорусі, 1 грудня, пройшов ритуал вручення особовому складу нової бронетехніки.

БТР-82А надійшли на озброєння 339-го окремого мотострілецького батальйону механізованої бригади, повідомили у пресслужбі міноборони Білорусі.

 Екіпажі отримали формуляри від техніки. Після проходження урочистим маршем особовий склад завантажився у БТР-82А та у складі механізованої колони відбув до місць зберігання техніки. На початку жовтня, аналогічну бронетехніку отримали військовослужбовці 6-ї окремої гвардійської механізованої бригади збройних сил Білорусі.

Першу велику партію бронетранспортерів БТР-82А та БРЕМ-К на шасі БТР-80 до Білорусі було відправлено з Росії наприкінці вересня. Бронетехніка виробництва АТ «Арзамасский машиностроительный завод», прибула на залізничну станцію Озерищі в Мінську.

Тоді було повідомлено, що основна частина техніки надійде на озброєння 120-ї окремої механізованої бригади. Кілька одиниць бронетехніки отримає 72-й Об’єднаний навчальний центр та Військова академія Білорусі.

Білорусь отримала російські БТР-82А_1

За даними пресслужби міноборони Білорусі, переозброєння проходить в плановому порядку для заміни гусеничної броньованої техніки механізованих бригад на колісну.

БТР-82 – це глибока модернізація радянського бронетранспортера БТР-80, що отримала нову башту з 30-мм гарматою 2А72. Розроблений і виробляється на АТ «Арзамасский машиностроительный завод» у Росії.

Бронетранспортер призначений для транспортування підрозділів, їх вогневої підтримки в бою, знищення живої сили, протитанкових засобів і легкоброньованої ворожої техніки.

Корпус бронетранспортера є модернізованим корпусом БТР-80. Він забезпечує розміщення відділення десанту, подолання водних перешкод, захист від зброї масового ураження. Протикульове бронювання корпусу і башти, забезпечує захист від куль стрілецької зброї та уламків мін і снарядів.

Читайте також:
Війна
У Добрушському районі міг впасти, або був збитий гелікоптер
13 квітня, 14:20
Війна
Білоруси показали своє ставлення до окупаційних військ московії
13 квітня, 12:35
Війна
Попри здоровий глузд і волю білоруського народу, диктатор Лукашенко втягнув Білорусь у російську військову авантюру
21 березня, 12:48
Війна
Поки кремлівський бункерний щур і його чекістське оточення намагаються знищити Україну, наші захисники зачищають вороже лігво у Білорусі.
20 березня, 21:52
Економіка
Індуси збиралися закупити в Білорусі 1 млн. тонн калійних добрив — попри західні санкції
20 лютого, 11:21
Війна
Вірний сателіт в черговий раз доводить свою відданість московському господарю
08 лютого, 09:26