Білоруські військові напали на польських прикордонників

СВІТ
29 серпня, 07:05
Білоруські військові напали на польських прикордонників

На польсько-білоруському кордоні сталась "небезпечна ситуація". Там військові Білорусі почали кидати каміння у бік польських прикордонників.

Як повідомляє Прикордонна служба (Straż Graniczna), минулої доби на кордоні з Білоруссю сталася небезпечна ситуація. Білоруські військовослужбовці напали на польських прикордонників. Вони кидали у бік поляків каміння.

Про постраждалих нічого не відомо.

У свою чергу, шестеро іноземців намагалися нелегально потрапити до Польщі з Білорусі в ніч на неділю, ними виявилися громадяни Сирії та Ємену.

Згідно зі статистикою Прикордонної служби Польщі, від початку року було зафіксовано 20,6 тис. спроб нелегального перетину польсько-білоруського кордону. У березні та квітні таких спроб було близько 2,5 тис., у травні - близько 3 тис. У червні - також менше 3 тис. У липні таких - 4 тис., а в серпні поки що - близько 2,7 тис.

За підрахунками Підляського відділу Прикордонної служби, цього року на кордоні з Білоруссю було виявлено нелегальних мігрантів з майже 50 різних країн.

Читайте також:
Світ
Інцидент стався у Перській затоці. Тип іранського БПЛА не розголошується.
03 грудня, 08:29
Світ
Уряд у Сеулі засуджує «провокаційні дії» Пхеньяна. Зростання напруженості після нещодавнього запуску супутника-розвідника на руку РФ.
27 листопада, 21:49
Світ
Норвегія перехопила шість російських бомбардувальників і винищувачів.
18 листопада, 09:10
Світ
Російський Іл-20 пролетів поблизу повітряного простору союзників Альянсу.
16 листопада, 15:20
Світ
Як і прогнозував «Останній Бастіон», Кремль повернувся до тактики гібридної війни проти західних сусідів. Фінляндію випробовують нелегалами.
15 листопада, 18:17
Війна
Британія приховувала деталі нападу, щоб "уникнути непотрібної ескалації".
14 вересня, 13:31