"Більше ворогів - більше Честі"

Виміри
27 червня, 16:20

В десяточку мовлено про Останній Бастіон - Новини

Нашу новинну платформу забанили. Довелось докласти чимало зусиль аби вийти з крипто-карцеру.

Наш старий ворог Московський Патріархат накатав вагон скарг про те, що ми "аскарбілі чувства вєрующіх". Причиною цього став мій матеріал про те, як московські свині в рясах разом з медведчуківськими "ветеранськими організаціями" захопили каплицю на території ДЗ "госпіталь Ветеранів Війни "Лісова Поляна" МОЗ України".

Проте жодні палиці в колесах не зупинять нашої активності. Наступний відкритий захід відбудеться за кілька днів у Полтаві. Як головред новинного ресурсу та видавець запрезентую книгу про дисидента Анатолія Лупиноса. Подія відбудеться у стінах  Полтавського Краєзнавчого музею ім. Кричевського 29.06.21, о 15:00.

В рамках заходу наш натхненник Геннадій Сікалов передасть для полтавської резервної сотні ДУК ПС важливі подарунки та безцінний артефакт доби Великої Скіфії у фонд музею. Деталі нашого задуму не стану спойлерити, тому ви, дорогі полтавчани не пропустіть цю подію.

Приходьте на презентацію, аби почути/побачити рупорів найультимативнішого українського інформ-спротиву та бойового резистансу.

Бастіонівці постануть в усій красі та величі!

Шануймося!

Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Мешканці Градизької об'єднаної територіальної громади систематично скаржаться на появу стихійних звалищ на горі Пивиха.
21 липня, 10:34
​​На українсько-російській ділянці державного кордону відбувся напад на прикордонний наряд
18 липня, 18:30
Попереду у нас ще довга боротьба.
13 липня, 18:40