Біньямін Нетаньягу нічим не відрізняється від Гітлера, — Реджеп Тайїп Ердоган

ПОЛІТИКА
27.12.2023, 17:55
Біньямін Нетаньягу нічим не відрізняється від Гітлера, — Реджеп Тайїп Ердоган

Туреччина вітатиме академіків і вчених, які зазнають переслідувань за свої погляди на війну в Газі

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що прем'єр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу нічим не відрізняється від німецького диктатора Адольфа Гітлера, порівнявши операцію Ізраїлю проти Палестини з винищенням нацистами євреїв.

Про це повідомляє Reuters.

«Раніше вони погано говорили про Гітлера. Чим ви відрізняєтеся від Гітлера? Вони змусять нас сумувати за Гітлером. Хіба те, що робить Нетаньягу, є чимось меншим, ніж те, що робив Гітлер? Ні» – сказав Ердоган.

Він заявив, що Туреччина вітатиме академіків і вчених, які зазнають переслідувань за свої погляди на війну в Газі, додавши, що західні країни, які підтримують Ізраїль, є співучасниками «воєнних злочинів».

«Він (Нетаньягу) багатший за Гітлера, він отримує всіляку підтримку Заходу, Сполучених Штатів. І що вони зробили з усією цією підтримкою? Вони вбили понад 20 тисяч жителів Гази» – додав Ердоган.

Попри критику операції Ізраїлю Туреччина підтримує з ним торговельні зв'язки, що викликає негативну реакцію з боку опозиційних партій та Ірану.

Анкара заявляє, що торгівля з Ізраїлем різко скоротилася з 7 жовтня, коли ХАМАС розпочав національно-визвольну війну проти Ізраїлю.

Читайте також:
Світ
Різанина в Самашки
06 квітня, 10:42
Кримінал
Найгірша ситуація склалася у чотирьох найбільших містах: Маріуполі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку. Українців виганяються з власних осель.
14 березня, 14:57
Війна
Справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.
27 лютого, 16:13
Війна
Позов пройшов стадію юрисдикції та переходить на стадію розгляду по суті.
02 лютого, 18:20
Війна
Суд вимагає від Ізраїлю вжити заходів, «щоб уникнути будь-яких дій, які були б рівнозначні геноциду»
26 січня, 17:05
Війна
Слухання по справі у суді почнуться наступного тижня.
06 січня, 08:36