Битва за місце фаворита путіна

ВІЙНА
27 січня, 12:15
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Експерти пишуть, що сторони обмінювалися взаємними звинуваченнями

Конфлікт між засновником ПВК "Вагнер" євгеном пригожиним та російським терористом ігорем гіркіним може бути вигідним володимиру путіну.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), інформує медіа агенція Останній Бастіон

Битва за місце фаворита путіна_1

Експерти пишуть, що сторони обмінювалися взаємними звинуваченнями. гіркін звинуватив групу "Вагнера" в тому, що, попри війну в Україні, велика кількість сил ПВК досі залишається в Африці. Він також розкритикував інтерв'ю неназваного командира "Вагнера", в якому той заявив, що гіркіна "вигнали з Донбасу у 2014 році". гіркін назвав це інтерв'ю спробою його анонімно дискредитувати.

пригожин, і собі, саркастично запропонував гіркіну приєднатися до одного зі штурмових загонів "Вагнера" в окупованій Луганській області. Останній заявив, що розгляне це запрошення, якщо його буде зроблено особисто, а не в публічному полі.

В ISW припускають, що конфлікт пригожина та гіркіна може бути вигідним президенту рф владіміру путіну, оскільки пригожин займає дуже чільне місце у російському інформаційному просторі під час війни в Україні. З іншого боку, вважають експерти, пригожин міг намагатися навмисне підірвати позиції гіркіна, щоб отримати вплив у націоналістичному просторі та "уникнути долі гіркіна". 

Читайте також:
Війна
Власник приватної військово-терористичної російської компанії "Вагнер" і путінський кухар знову "засвітився" у зоні бойових дій.
03 березня, 16:59
Війна
90% бійців групи "Вагнер", убиті в Україні від грудня, були завербованими в’язнями
18 лютого, 07:45
Світ
Нові санкції ЄС має намір ухвалити до роковин початку вторгнення рф в Україну
14 лютого, 13:23
Світ
мета Сербії - підготувати ситуацію для можливої анексії
12 лютого, 10:10
Війна
Відпрацьований матеріал, або пригожин вже не фаворит царя
09 лютого, 14:27
Світ
Британія, на відміну від США, готує документ про визнання банди "Вагнера" терористичною організацією, а не злочинним угрупуванням
04 лютого, 15:25