Бізнес-імперію Дональда Трампа визнали винною в шахрайстві та ухилення від сплати податків

СВІТ
07.12.2022, 12:05
Бізнес-імперію Дональда Трампа визнали винною в шахрайстві та ухилення від сплати податків

Компанії Trump Corp. і Trump Payroll Corp були визнані винними за всіма висунутими їм звинуваченнями

Суд присяжних Мангеттена визнав винними дві компанії бізнес-імперії колишнього президента США Дональда Трампа у злочинному податковому шахрайстві та фальсифікації ділової документації.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на CNN.

Компанії Trump Corp. і Trump Payroll Corp були визнані винними за всіма висунутими їм звинуваченнями. Протягом 15 років вони реалізовували шахрайську схему для уникнення сплати податків, зокрема з премій для топменеджерів.

Сам Трамп та його родина звинувачень у цій справі не отримали. Але під час судового процесу прокурори неодноразово згадували експрезидента США і його причетність до окремих оборудок.

В середині січня бізнес-імперія Трампа може отримати максимальний штраф у розмірі 1,61 мільйона доларів.

"Їй не загрожує ліквідація, оскільки, згідно із законодавством Нью-Йорка, немає механізму ліквідації компанії. Однак засудження за кримінальний злочин може вплинути на здатність вести бізнес або отримувати кредити чи контракти", - вказують у CNN.

Як повідомлялося, зараз Дональд Трамп перебуває під пильною увагою прокурорів за неналежне зберігання секретних документів, спроби скасувати результати виборів 2020 року, а також фінансові звіти Trump Organization. Крім того, проти нього поданий цивільний позов на суму $250 мільйонів від генерального прокурора Нью-Йорка, який звинувачує Трампа та його дорослих дітей у довготривалих схемах шахрайства.

Читайте також:
Кримінал
Офіцер Сікнік помер на наступний день після штурму Капітолія
08 січня, 12:35
Світ
До запуску SpaceX ще належить провести важливе статичне вогневе випробування всіх 33 двигунів ракети
14:53
Світ
Митрополит московського патріархату в Естонії збирався провести «молебен за мир» за два дні до річниці нападу росії на Україну
14:19
Світ
За даними японського зовнішньополітичного відомства, заходи набирають чинності з 6 лютого.
13:31
Світ
Багато загиблих та поранених
10:50
Світ
Російське місто Єлабуга стане новою ціллю українських військовиків для удару у відповідь, подібно до того, яким раніше був Енґельс.
вчора, 21:04