Бізнес-оточення Мамая отримало з бюджету Полтави 56 мільйонів на «зведення спорткомплексу»

ПОЛТАВА
21.11.2014, 09:22
Бізнес-оточення Мамая отримало з бюджету Полтави 56 мільйонів на «зведення спорткомплексу»

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому 17 листопада за результатами тендеру уклало угоду з Полтавською районною міжгосподарською будівельною організацією «Райагробуд» на будівництво спорткомплексу за 56,1 мільйона гривень.

Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на дані наведені у «Віснику державних закупівель».

Спортивно-видовищний комплекс із приміщеннями громадського призначення будуватимуть по вул. Петра Юрченка, 1-а. Роботи триватимуть до вересня 2016 р.

Проектом передбачене будівництво триповерхової будівлі комплексу з вестибюлем, двома плавальними басейнами 50х21м та 25х8м, трибунами на 298 глядачів, спортивно-тренувальним залом розміром 12х24м. Для спорткомплексу також побудують окрему котельню й облаштують автостоянку на 47 автомашин.

Директором підприємства «Райагробуд» є Олександр Даценко, власником офіційно записаний трудовий колектив. За однією адресою з «Райагробудом» (с.Божківське, вул.Заводська, 3) знаходиться ТОВ «Полтаврайагробуд». Співвласниками останнього разом із Даценком є Микола Васюха, Павло Оленєв і Валентина Яланська.

Нагадаємо, ця фірма отримувала підряди на будівництво соціального житла у Полтаві загалом на 30 млн грн., при цьому за інформацією місцевих ЗМІ, будівництво вела інша компанія – «Полтаваагроінвест», співвласниками котрої є Ірина Климко (45%), падчерця мера Полтави Олександра Мамая, і Світлані Білецькій (45%), свого часу прописаній в одній квартирі з В’ячеславом Білецьким, першим заступником міського голови.

Загалом же за останні шість років фірма «Райагробуд» виграла тендерів на 93,06 млн грн.

Єдиним конкурентом фірми стало ТОВ «Полтававодопровід», власники Наталія Захарова, Валерій Калюжний, Наталія Пінчук, Наталія Погоріла і Владислав Ципочка. Компанія має 2 тис грн. статутного капіталу, єдиний виграний за останні шість років тендер – це 3,73 млн грн. минулого року на інженерні мережі.


Читайте також:
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
вчора, 14:34
На автошляху Т-1709 Оржиця-Хорол сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки "МАЗ" із причепом.
вчора, 09:27
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
вчора, 08:36
Безкарності правоохоронців немає меж, особливо у сфері захисту природних ресурсів.
21 вересня, 15:15
Доведені до відчаю через постійне безгрошів'я та невизначеність люди, перекрили одну з головних вулиць Кременчука.
21 вересня, 13:30
Олігарх Костянтин Жеваго взявся банкрутити один із найбільших вітчизняних машинобудівних заводів.
21 вересня, 10:33