Бізнес-оточення Мамая отримало з бюджету Полтави 56 мільйонів на «зведення спорткомплексу»

ПОЛТАВА
21.11.2014, 09:22
Бізнес-оточення Мамая отримало з бюджету Полтави 56 мільйонів на «зведення спорткомплексу»

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому 17 листопада за результатами тендеру уклало угоду з Полтавською районною міжгосподарською будівельною організацією «Райагробуд» на будівництво спорткомплексу за 56,1 мільйона гривень.

Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на дані наведені у «Віснику державних закупівель».

Спортивно-видовищний комплекс із приміщеннями громадського призначення будуватимуть по вул. Петра Юрченка, 1-а. Роботи триватимуть до вересня 2016 р.

Проектом передбачене будівництво триповерхової будівлі комплексу з вестибюлем, двома плавальними басейнами 50х21м та 25х8м, трибунами на 298 глядачів, спортивно-тренувальним залом розміром 12х24м. Для спорткомплексу також побудують окрему котельню й облаштують автостоянку на 47 автомашин.

Директором підприємства «Райагробуд» є Олександр Даценко, власником офіційно записаний трудовий колектив. За однією адресою з «Райагробудом» (с.Божківське, вул.Заводська, 3) знаходиться ТОВ «Полтаврайагробуд». Співвласниками останнього разом із Даценком є Микола Васюха, Павло Оленєв і Валентина Яланська.

Нагадаємо, ця фірма отримувала підряди на будівництво соціального житла у Полтаві загалом на 30 млн грн., при цьому за інформацією місцевих ЗМІ, будівництво вела інша компанія – «Полтаваагроінвест», співвласниками котрої є Ірина Климко (45%), падчерця мера Полтави Олександра Мамая, і Світлані Білецькій (45%), свого часу прописаній в одній квартирі з В’ячеславом Білецьким, першим заступником міського голови.

Загалом же за останні шість років фірма «Райагробуд» виграла тендерів на 93,06 млн грн.

Єдиним конкурентом фірми стало ТОВ «Полтававодопровід», власники Наталія Захарова, Валерій Калюжний, Наталія Пінчук, Наталія Погоріла і Владислав Ципочка. Компанія має 2 тис грн. статутного капіталу, єдиний виграний за останні шість років тендер – це 3,73 млн грн. минулого року на інженерні мережі.


Читайте також:
Згідно з повідомленням, у жінки сталося загострення хронічної гастроентерологічної хвороби.
13:32
В однієї з жінок, що перебувають на карантині, підвищилася температура.
13:15
22 лютого всі охочі полтавці мали змогу відвідати мотиваційну лекцію Тетяни Воротіліної.
13:10
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
вчора, 13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
21 лютого, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
21 лютого, 08:40