Борці з расизмом у Фінляндії впритул не бачать мігрантського свавілля

СВІТ
04.06.2020, 09:39
Борці з расизмом у Фінляндії впритул не бачать мігрантського свавілля
Фото: YLE

Середмістя Гельсінкі заполонили сотні мітингарів, котрі вийшли на протест проти расизму і солідарності з жертвами насильства у США.

Відповідний відеоролик з місця події ввечері 3 червня оприлюднив провідний телеканал Фінляндії "Yle Areena".

Підтримати вбитого тиждень тому поліціянтами у місті Міннеаполіс афроамериканця Джорджа Флойда на вулиці фінляндської столиці вийшли представники етнічних меншин, до яких приєдналися різні ліворадикальні елементи.

Учасники велелюдного мітингу закликали урядовців звернути увагу на зростання рівня расизму і дискримінації у країні, посиливши чинне кримінальне законодавство.

Між тим патріотична громадськість Фінляндії схвильована системним замовчуванням етнічної злочинності та не поодинокими випадками зґвалтувань, здійснених мігрантами з Африки та Близького Сходу.

Лише за останній рік в одному тільки Гельсінкі так звані біженці здійснили десятки групових нападів на місцевих жінок, які у середовищі борців із расизмом і дискримінацією прийнято толерантно замовчувати.

Борці з расизмом у Фінляндії впритул не бачать мігрантського свавілля_1

Читайте також:
Політика
У низці міст США 18 жовтня проходять масштабні акції протесту проти адміністрації Дональда Трампа під гаслом Без королів (No Kings).
18 жовтня, 21:19
Політика
Президент Мадагаскару Андрі Раджуеліну залишив країну на тлі протестів молоді, скориставшись французьким військовим літаком.
13 жовтня, 21:47
Світ
Протести на Мадагаскарі почалися ще наприкінці вересня, коли молодь вийшла на протести через перебої у водо- та електропостачанні.
13 жовтня, 09:57
Світ
Протести представників покоління Z охопили світ. Вони вимагають радикальних змін у політиці та економіці.
08 жовтня, 09:35
Політика
Він заявив, що його підрозділ розформовують «за наказом Єрмака».
05 жовтня, 14:33